Рівненські депутати гратимуть у футбол

У неділю, 24 березня, о 9 год. у Рівному в приміщені ДЮСШ № 4 (вул. Фабрична,7) відбудеться турнір з міні-футболу «Кубок депутата Олександра Курсика». Такі змагання проводяться вже вдруге. Минулого року участь у турнірі взяли майже 50 команд. Цьогоріч очікують не менше.

Традиційно організатором та ініціатором змагань з міні-футболу є депутат Рівнеради та шеф-редактор порталу «ЧаРівне.інфо» Олександр Курсик. Захід має на меті популяризувати футбол та спонукати якомога більше рівнян до активних занять спортом.

Міні-футбольний турнір «Кубок депутата Олександра Курсика» відбувається за сприяння міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту та за фінансової підтримки керівника підприємства “Льонокомбінат” Олега Червонюка.

На змаганнях з міні-футболу буде присутній тренер професійної міні-футбольної команди "Кардинал-Рівне" Сергій Піддубний, який нагородить кращого гравця турніру. До речі, якщо якийсь гравець вразить його своєю грою і спритністю, то він отримає змогу прийти на так звані "оглядини" до його команди і, можливо, навіть можливість грати за неї.

Цікаво, що участь у турнірі з міні-футболу погодилась взяти і збірна команда депутатів Рівненської міської ради. Крім цього, організатори запросили до участі також і команду депутатів Верховної ради. Відтак, народні депутати Юрій Вознюк та Олег Осуховський пообіцяли зробити все можливе, щоб їхня команда приїхала і виступила на змаганнях.

Для участі в турнірі запрошуються всі бажаючі команди. Участь у змаганнях є абсолютно безкоштовною! Для цього вам потрібно лише попередньо зареєструватися у координатора змагань Максима Мазурця (моб. тел. (068) 046-68-98). До слова, на сьогодні вже зголосилося взяти участь у змаганнях більше 35 команд.

Нагадаємо , що турнір з міні-футболу відбудеться у неділю, 24 березня за адресою: вул. Фабрична, 7 (ДЮСШ №4). Початок о 9 год. Реєстрація команд розпочнеться годиною раніше - о 8 год. Вхід вільний.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.