Рівненські депутати і бізнесмени на гарних дівчат "витріщались"

15 березня в МПК «Текстильник» відбувся фінал обласного конкурсу краси «Міс Рівненщина-2013». Оцінити красу дівчат та рівень проведення шоу прийшло чимало  рівнян.  Деяким навіть пощастило покрасуватися на сцені. 

Оцінити красу дівчат прийшов заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін. Правда лише у супроводі дружини, бізнес-вумен Інни.

Оцінити красу дівчат прийшов заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін. Правда, лише у супроводі дружини, бізнес-вумен Інни. 

Потайки за подіями на сцені спостерігав і заступник міського голови Рівного, мільйонер, Андрій Філін, який суттєво спізнився на початок шоу. 

Господар "Текстильника", депутат Рівнеради, а віднедавна і помічник нардепа Валентина Королюка Тарас Максименко невимушено почувався у компанії відомої моделі агенства "Панна" Лілії Боць, депутата Рівнеради Сергія Паладійчука. Разом в журі вони вирішували долю переможниці конкурсу. А може то Тарас Анатолійович хвастався їм  своїм  новим позашляховиком, який з'явився в нього майже одночасно зі статусом помічника нардепа.

Дочка співласника "Речового ринку" Володимира Рабінюка, дружина депутата Рівнеради Антона Сачука, власниця одного з місцевих автосалонів Ілонна Сачук уникала об`єктивів фотокамер. 

А от член журі конкурсу, депутат  Рівнеради Сергій Паладійчук насолоджувався публічністю, і показово цілував ведучу телеканалу "Рівне 1" Світлану Сироту. 

А пізніше Сергій Богданович цілувався вже з "Третьою віце-міс Рівненщиною" Діаною Хвещук

Тим часом ведучий конкурсу та співак Арсен Мірзоян падав перед дівчатами на коліна. 

Член журі конкурсу, власниця ювелірного салону Татяна Бондарук красувалась перед Мірзояном у відвертій чорній сукні. 

Учасники журі директор автосалону "Тойота" Сергій Тимчаюк та директор телеканалу "Рівне 1" Віктор Данилов обговорють дівчат. 

Спонсор конкурсу, депутат Рівнеради, директор "Санкому" Святослав Євтушенко прислав журити красунь свою помічницю, модель, володарку титулу "Міс Фото Рівненщина-2011" Катерину Рощук. 

Найвідоміша модель Рівненщини, учасниця Ukrainian Fashion Week, "Королева України телеглядацьких симпатій", ІІ Віце-міс на всеукраїнському конкурсі "Міс Студентство України" , "ІІ Віце-міс  Хан Шатир-2012" Лілія Боць не розлучалась з телефоном. 

"Міс Рівненщина-2010" Наталія Соловйова завітала на конкурс з "неправильним" декольте.

А також колишні моделі Artmodels, а тепер керівники туристичних агенцій Анастасія Кирилецька та Анна Бікус. 

Читайте такожНайкрасивішою дівчиною Рівненщини стала Софія Драганчук

 

 

Коментарі

Цікавий коментар у пана Паладійчука. Цікаво, чи зробив б він такий вітальний поцілунок, якщо б поряд була його дружина, чи чоловік пані Світлани Сироти.

Це правда Кохаймося, але фото не живе, наігране непевно через це така реакія на нього

Просто такі речі беруть близько до серця лише ті чоловіки, які мають у шафі купу комплексів.
А фотка якісна і жива.
КОХАЙМОСЯ

Чого всі вчепились до якогось ДЮга, це я зробив такий коментар, але бачу наступив на мозоль раз така реакція, непевно в точку на злодії шапка горить

Сергію, треба думати що ви робите у всіх на очах, чогось ніхто інший себе так не веде. Того і фото таких у журналістів немає. А якщо вам дружина після цього влаштувала темну, то до кого питання? Ваша дружина вам не довіряє?

Пане Сергію, ви ж маєте розуміти, що депутат, це публічна особа. І все що ви робите чи кажете може і буде використане проти вас. А щодо коментарів, до Дюга (як і багатьох інших журналістів) не раз на порталі ОГО обливали брудом в коментах і я щось не пам'ятаю, щоб ті коменти хтось видаляв. Вони й досі там. Звикайте до нового рівня публічності. До речі, про це тут написано: http://vse.rv.ua/content/chorniy-pr-laskavo-prosimo-v-novu-rivnensku-rea...

Друзі порадили почитати. Почитав. Точніше подивився. Дивує вибірковість та суб"єктивний підхід до моєї персони. Традиційний символічний вітальний поцілунок трактується ледь не як аморальний вчинок. Переконаний тисячі рівнян так щодня вітають своїх знайомих жінок. По-друге, будь яку річ можна вирвати з контексту і перекрутити діаметрально в протилежний бік. Адже усі, хто виходив на сцену для вітання переможниць, також робили символічний вітальний цілунок. Акцентували лише на мені... Але зрештою, будь-ласка. У нас вільна преса і нехай на совісті журналістів буде така підтасовка фактів, щоб це сприймалося як щось незвичайне чи ледь не сенсаційне. Дивує інше - "Сайт Чесних Новин" як голосно озвучили місію автори має бути коректним та чесним в адмініструванні. Чому тоді образливий коментар невідомого дописувача "Гость" не знімається вже протягом 47 годин?!? Чи авторам приємно, що у них формується вульгарно некультурна аудиторія жовтої преси. Не думаю, що такий імідж хоче собі будувати молоде видання з претензією на помітне місце в медіа-просторі регіону. Цікаво скільки провисть коментар без аргументів чи пояснень припустимо такого змісту : " Виблядок Дюг, в пяному вигляді, пригав в ополонку на водохрище в "Швейцарії", а потім знову бухав. Оце моральний авторитет журналіста?!? Ще й фото своє поставив в інеті!!!" ... Мабуть неправильно це допускати і потрібно своєчасно видаляти такий бруд, що й роблять поважні солідні потрали. Тому, колеги, вважаю, що Ваше видання повинно завойовувати авторитет перевіреною Чесною інформацією, а не вульгарщиною та ще й субєктивними трактуваннями подій. А колегам журналістам нагадаю, що вони також є публічними персонами - такий фах журналіста. Тому будьте обережні коли п"єте пиво вечером у барі чи обіймаєте, по - дружньому, симпатичну колегу. Журналісти інших видань, радіо чи телеканалу можуть це зафіксувати, а потім опублікувати цілу концепцію щодо вашої аморальної чи збоченої поведінки. Особливо, якщо ви десь ненароком, при вітанні, обнімете знайомого чоловіка :)))) Поки що, з повагою до вашого видання, Паладійчук С.Б.

Да Юра втратив ти все святе! Дивно "!" Ти тільки одружився а на такі пошлості тяне. Тебе що новоспечена дружина не задовільняє!! То звернись до сексопотологів! А порядних людей не чіпай і тим більше їх сім"ї!!!"" Навіщо фото де ти купаєшся в святому джерелі! Для піару!!!!!!! Ти просто потвора!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Все класно - самі гуляєм, самі вибираєм, а корів як не було кому доїть так і не має....І стоять бідненькі корівки в корівнику не дояні, поки дехто на конкурсах получає кайф від шарових поцілуїв. Паладійчук встиг всіх пообслюнявить!?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.