Рівненські опозиціонери хвалили своїх і сварили чужих

Сьогодні рівненські опозиційні сили в особі нардепів зібрали прес-конференцію, на якій хвалили один одного та сварилися на пануючу в країні владу. Про те, що цю владу є за що критикували, знають навіть маленькі діти. А от чого вдалося досягти нашим опозиціонерам, які законопроекти вони зареєстрували за сто днів роботи, рівненські обранці так і не повідомили. Мабуть тому, що тема зустрічі була не про здобутки кожного з них окремо, а про спільне опозиційне рішення висувати на проміжні вибори єдиних кандидатів до обласної ради. Відтак і лунали на прес-конференції заклили підтримувати лише опозиційні кандидатури. 

- В рамках виборів до Верховної ради, за кількістю опозиційних кандидатів, які пройшти до парламенту, нас обійшла лише Тернопільська область, - гордо зазначив екс-нардеп від "Батьківщини" Юрій Прокопчук. - На жаль, попри те, що наш край опозиційний, обласною радою керує Партія регіонів, яка має там більшість. Ми зобов'язані завести в облраду опозиційних депутатів, щоб збільшити їх кількість, тому й об'єдналися разом. Як казав мій знайомий "Заради України можна і їжачка з'їсти!".

- Те, що "Батьківщина", "Свобода" і "Удар" об'єдналися ще й на проміжних виборах, узгодивши єдиних кандидатів на округах - це велике досягнення, - захоплено повідав нардеп-свободівець Олег Осуховський. - Вважаю ці довибори генеральною репетицією наступних виборів до місцевих рад. Ми чітко бачимо, що наша спроможність об'єднуватися не подобається владі, а це свідчить, що ми на правильному шляху!

 - Наша партія приєдналася до інших опозиційних сил, бо нині слід гуртуватися, щоб змінити ситуацію в країні, - зазначив на зустрічі нардеп-ударівець Віталій Чугунніков. - Упевнений, що за підсумками виборів до обласної ради пройдуть виключно висуванці від опозиційних сил. 

 Про те, кого місцева опозиція відрядила на боротьбу за депутатські мандати читайте в нашому матеріалі Партії послали своїх в Рівненську облраду.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.