Рівненський нардеп-багатій замість дороги провів у село інтернет

Головна проблема мешканців села П’ятигори, що у Здолбунівському районі, а також сусідніх сіл – вкрай погана дорога. Саме про це вони поскаржилися народному депутату Валентину Королюку під час зустрічі, яка відбулась 27 березня. Скільки вже було обіцянок з боку влади – а віз і нині там: між Богдашевом і Глинськом – баюра на баюрі,  - повідомляє прес-служба Народного депутата Валентина Королюка.

Народний депутат пообіцяв втрутитися у проблему. «Так, в області багато доріг у незадовільному стані, але такого бездоріжжя, як П’ятигорах, відшукати важко», - зазначив Валентин Королюк.

А поки належний ремонт дороги лише у перспективі, одну з проблем села народний депутат вже вирішив, про що і прозвітував перед громадою. За фінансової підтримки Валентина Королюка місцева публічно-шкільна бібліотека отримала доступ до мережі Інтернет. Відтак вчителі та учні матимуть змогу краще підготуватись до уроку. А бібліотекар Галина Зінчук завдяки всесвітній мережі вже створила брошуру про видатних земляків – уродженців села. 

До речі, Валентин Королюк має чи не найбільше помічників серед усіх народних депутатів від Рівненщини. 

Ключові слова: 

Коментарі

Оце прочитавши цю замітку та подивившись вчора передачу Шустера і зробив для себе слідуючий висновок: в нас в мери лізуть, а потім і вибираються людьми популісти-демагоги- болтуни, а не як не гоподарники-менеджери- координатори, в депутати ж навпаки вибираються "господарники-благодійники-бізнесмени", хоча основним їхнім видом діяльності являється ЗАКОНОТВОРЕННЯ, щоб іншим виконавчим органам можна було краще працювати. Замість того народні депутати їздять по округах та вирішують господарські питання, які по суті повинні виконувати органи самоврядування. Але що ж получається роль самоврядування в нас зведена на нівець діючою владою, повноваження забрані, кошти також і сидять вони на місцях як жебраки. В той же час коли надходять держсубвенції вони не знають як по господарськи їми правільно розпорядиться, адже перша думка, як від цих коштів увірвати собі, зависивши кошториси, отримавши відкати і тд. Тому потрібно на законодавчому рівні міняти укорінений СОВКОВИЙ підхід до вирішення проблем і вибирати громані не болтунів- демагогів на кшталт Хамка, а нормальних керівників, при цюму громада повиннна мати реальні важелі впливу на цих керівників та депутатів, не справляється не виконує обіцянок, геть з займаної посади. А то попавши до кормушки та запливши жирком вони і забувають про мешканців міст, вони бачите еліта вже їм не до народних проблем. Останні події в Києві показали що значить місто без мера-керівника і він ще заявляє що не покине поле бою, та всі кладовища світу завалені незаміними людьми, але світ існує і надалі, а якщо процес чітко налагоджений, і робота свіх служб зкоординована то вони і після відставки чи переобрання по інерції все узгоджено виконають. А як цього немає то чи ти у відставці чи ні толку з тебе мало, адже це процес не одного дня, це систематичність дій. Якщо я в чомусь не правий прошу прокоментувати. ДЯКУЮ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.