Рівненський нардеп відзвітує про 100 днів роботи

Наступного вівторка рівнянин Юрій ВОЗНЮК, обраний народним депутатом України в одномандатному виборчому окрузі № 153, проведе прес-конференцію приурочену першій символічній даті своєї роботи  – 100 днів.

Як повідомила прес-служба нардепа, 22 грудня, вже через 10 днів після присяги, новообраний депутат, як і обіцяв під час передвиборчої кампанії,  почав проводити зустрічі з громадами сіл округу. На сьогодні Юрій Вознюк провів понад 50 зустрічей із громадами сіл району, колективами установ та організацій краю. Громадські приймальні опрацювали майже 200 звернень від мешканців Рівненщини.

У ході прес-конференції народний депутат Юрій Вознюк прозвітується про проведену роботу у виборчому окрузі, ознайомить із ситуацією, яка склалася на сьогодні у парламенті, відповість на запитання журналістів.

Серед питань, які планується висвітлити і обговорити під час спілкування із ЗМІ є такі проблеми:

  • протистояння щодо закриття Острозького протитуберкульозного диспансера;
  • захист інтересів пайовиків агрофірми «Зоря»;
  • зміни до чинного законодавства, здатні захистити права українських дітей, які потребують дієтичних добавок;
  • питання курсування приміських поїздів сполученням «Шепетівка–Рівне–Шепетівка»;
  • неповернення вкладів клієнтам КБ «Західінкомбанк».

На прес-конференції народний депутат України Юрій Вознюк також презентуватиме безстроковий конкурс законодавчих ініціатив «Народна Рада України». По завершенні заходу відбудеться спілкування Юрія Вознюка з журналістами у неформальній обстановці, зазначає прес-служба народного депутата.

Це неформальне спілкування, як правило, означає фуршет від організаторів та спільне розпивання алкогольних напоїв. Чи поїтиме нардеп місцевих "майстрів пера" і як цей допінг вплине на гостроту їхніх "пер", перевіримо вже невдовзі.

Ключові слова: 

Коментарі

дійсно правда,я сам бачив на свої очі Юрій Вознюк їздить по селах свого округу...
приємно що тримає своє слово,а слово Вознюка тепер як я бачу-КРЕМЕНЬ!

якщо відверто, то давно не бачив таких депутатів...які завжди в окрузі. Вознюк як і обіцяв під час виборів, зараз об"їжджає весь округ, зустрічається з людьми і відстоює їх інтереси. Люди не помилились!

Всі чули? Не заздріть нардепам! :)

а ви як завжди обкакаєте? не знаю за інших нардепів, а Вознюк реально працює...заздрість це погано...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.