Рівненський нардеп зустрівся із Філаретом

Народний депутат Валентин Королюк разом з іншими депутатами – членами Міжфракційного депутатського об’єднання «За єдину Помісну Православну церкву» 21 березня зустрівся зі Святійшим Патріархом Київським та всієї Руси-України Філаретом.

Святійший Патріарх привітав народних депутатів – членів групи із перемогою на виборах та благословив їх на подальшу вдалу і ефективну роботу. А також висловив сподівання на плідну співпрацю та взаємну підтримку.

На зустрічі зокрема обговорювалися питання створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. Святійший Патріарх Філарет наголосив на тому, що єдина Помісна Українська Православна Церква є духовним гарантом незалежності Української держави, а Київський Патріархат виступає проти розпалювання релігійної ворожнечі у країні, оскільки вважає, що ворожнеча може загальмувати об’єднання Українського Православ’я.

Святійший Патріарх наголосив на тому, що УПЦ Київського Патріархату намагається дотримуватися миру і злагоди у суспільстві. Відтак на зустрічі також обговорювалися питання недопущення прийняття парламентом законів, які будуть сприяти напруженню у суспільстві.

«Дуже символічно, що зустріч Патріарха Філарета з членами Міжфракційного депутатського об’єднання «За єдину Помісну Православну церкву» відбулась саме у перші дні Великого посту, – зауважив після зустрічі Валентин Королюк. – Сьогодні кожен християнин повинен дбати про духовне очищення, робити добрі діла на славу Божу. І коли ми говоримо про об’єднання Православних церков в Україні – це стосується кожного православного християнина в Україні. Великий піст – час для того, щоб проявити братню любов до ближнього – незалежно від того, до якої церкви він ходить – Київського чи Московського патріархатів, Греко-католицької чи Автокефальної».

Довідково. Міжфракційне депутатське об’єднання «За єдину Помісну Православну церкву» створене у січні 2013 року. До його складу увійшли 28 народних депутатів, зокрема – і Валентин Королюк.

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.