Рівнянам повернуть з бюджету 155 тисяч гривень

За підсумками першої половини цьогорічної декларувальної кампанії про свої статки податківців повідомили дві тисячі краян.

Наразі число жителів регіону, які за власним бажанням вирішили прозвітувати про свої активи, суттєво зросло. Так, якщо за підсумками січня-лютого минулого року їх нараховувалось близько півтори тисячі, то на часі – вже на чверть більше. Як наслідок задекларовані доходи також зросли.

Як повідомили з відділу взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Рівненській області, найбільш активно звітують податковій ті, хто у минулому році отримував спадщину – 674 декларації, 560 громадян повідомили про реалізацію рухомого майна. Інші громадяни у минулому році надавали в оренду чи продавали нерухомість, отримували іноземні доходи.

Понад 400 краян звернулись до податківців за отриманням податкової знижки.

За наслідками опрацювання декларацій сума податку на доходи фізичних осіб визначена до сплати склала 2,8 млн. грн. (на 1,5 млн.грн. більше ніж минулоріч), до повернення – 155 тис. гривень.

ДПС у Рівненській області наголошує на дотриманні громадянами обов’язку декларування неоподаткованих доходів та нагадує, що 30 квітня закінчується термін подання декларацій.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.