Рівнянин написав книгу про те, як позбутися президента

Молодий рівненський письменник та музикант Андрій Рябко написав книгу про те, як змінити владу в країні. Більше того, хлопець збирається зняти за її сценарієм художній фільм.

Її назва «Медичне правосуддя». Книга написала в жанрі трилера з елементами бойовика. За сюжетом студент, в крові будучи інженером, написав програмне забезпечення, яке дало можливість визначати чи правду говорить людина, чи бреше. На відміну від детектора брехні, обдурити цей пристрій не можна. Також він визначає рівень IQ та наміри людини на найближче майбутнє.

Студент вирішив, що цей пристрій дозволить контролювати владу, а саме позбутися фальсифікацій та корупції, і дасть можливість процвітати державі, привівши до влади нових правителів, які будуть виконувати свої обов’язки в інтересах держави.

Раптом про цю технологію дізнається президент, який у книзі має образ бандита і вирішує свої особисті справи. Про державу він не дбає, а керує нею лише за допомогою радників, котрі радять йому як слід керувати країною… Тому він зібрав спецагентів, які повинні знайти студента, позбавити його технології та знищити.

У підсумку цей план пішов наперекосяк, студент втратив сім’ю та друга, було вбито одного міністра, який вирішив допомогти йому…  Але студент все ж вивів президента на чисту воду, а технологію було задіяно ще у 17 країнах. А в цій країні обрали нову владу і там почалося нове життя. Звичайно, всі персонажі, як і сама країна, є вигаданими.

- Ідея написати цю книгу у мене з’явилася перед здачею екзамену з предмету політологія, коли ми з викладачем вРДГУ дискутували на політичну тематику, - розповів порталу «ВСЕ» Андрій Рябко.-  Я навів два варіанти боротьби проти фальсифікацій – але вони вже були реалізованими. З третьої спроби навів приклад, що медицина (не мікстури чи уколи) може контролювати владу, його це зацікавило і коли я виклав повну ідею, викладачу це дуже сподобалося.

Андрій Рябко

Він промовив: «Цікава ідея, дуже логічна, але такого дозволити зробити тобі та ж влада не дозволить». Звісно, не тільки не дозволить, але й реалізувати її наразі не можливо. Чому? Тому, що такої технології, нажаль,нині не існує, лише експерименти. Технологія ця чимось схожа на детектор брехні, але більш розвинута та розширена, основну ключову роль грає саме програмне забезпечення,  яке тісно пов’язане з технічними прогресом. Якщо така технологія існує, то тільки, напевно, за кордоном та засекречена - хтозна.

Від початку я задумував написати просто сценарій до фільму. Торік у вересні я почав над ним працювати. Підготувавши декілька сторінок, почав розповідати про це своїм друзям. Ідея їм дуже сподобалося. Тоді я подумав, чому б не зробити не сценарій, а книгу? Друзі були такої ж думки. Сказано-зроблено. Через пів року завершив книгу, написану ніби сценарій, таким чином, читаючи її, людина ніби опиняється у кінострічці.

Я б дуже хотів зняти такий фільм. Можливо пощастить зібрати бюджет шляхом продажу моїх книг. Впевнений, вони людям сподобаються, а в українському кінематографі таки з’явиться щось нове. Звісно, для початку потрібно знайти спонсорів хоча б на рекламу книги, оскільки  мені це не по кишені, щоб люди про неї дізналися.

Я ходив до обласної бібліотеки, хотів там провести презентацію книги. Але мені відмовили тільки по тій причині, що вона російськомовна. На мою думку, те, що книга російська – це не привід відмовляти. Я українець, народився і ріс тут, і так само, як і всі, хочу процвітання для держави. Я новий молодий автор на Рівненщині, прагну досягнути чогось в якості письменника. Тож попри всі труднощі, плекаю надію, що моє творіння «Медичне правосуддя» таки знайде свого читача.

Андрій Рябко нині продає свою книгу через власний інтернет-сайт по 20 грн.

Автор також відомий у Рівному як музичний виконавець на ім'я Рабік

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.