Сьогодні роковини із дня загибелі Вячеслава Чорновола

Саме 25 березня 1999 року В'ячеслав Чорновіл загинув за нез'ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем. Трагедія сталася на 5-му кілометрі автотраси Бориспіль—Золотоноша.

В. Чорновіл під час зустрічі з виборцями в Кривому Розі, Дніпропетровська область (1990 рік)

Автомобіль Чорновола врізався в «КамАЗ» з причепом, який розвертався посеред шосе. В. Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули на місці, прес-секретар лідера НРУ Дмитро Понамарчук був госпіталізований з важкими травмами. Пізніше внаслідок серцевого нападу помер один з трьох пасажирів «КамАЗу».

Соратники В. Чорновола та його син Тарас Чорновіл вважають його загибель політичним убивством. На місці загибелі встановлено справжній козацький хрест. Поховано Чорновола на центральній алеї Байкового кладовища (ділянка № 1).

Коментарі

Людина з чистими помислами і глибокою любов'ю до України. Хто зна, як би зараз було в дерєаві
Саме його вправі називати політичною елітою...

щодо сьогоднішніх політиків та депутатів одне в народа звучить - політикани-недомірки.

Останній із Могикан, теперішні народні лідері йому і в "подметки" не годяться. Дивлячись на останню метушню перед проміжними виборами, можна з впевненістю сказати що більшість з них повилазили з норок, бо в вирішенні повсягденних проблем людей їх не побачиш. Коли в людини біда чи проблема то вона залишається сам на сам з нею, а як вибори то вже повилазили, бігають з партії до партії, де би приточити свій роздовбаний зад.....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.