"Свобода" виключила з партії чотирьох свої депутатів

Як стало віддомо з достовірних джерел, рішенням центральних керівних органів ВО "Свобода" було виключено з партії чоотирьох депутатів з Рівненщини: депутата Рівненської обласної ради  - Степана Молчана, депутата Рівненськоої міської ради - Олександра Лащука (на фото), депутата Рівненської районної ради - Дмитра Сільмана та депутата Корецької райради - Юрія Коробку.

Цікаво, що за останній місяць, це вже не перші "неприємності" в кар'єрі голови фракції ВО "Свобода" у Рівнераді, Олександра Лащука.

Офіційно їх  виключили з партії нібито за критику, під час минулих виборів до Верховної ради, кандидата від об'єднаної опозиції "Батьківщина", по 153-му виборчому окрузі - Юрія Вознюка. І підтримки кандидата-самовисуванця Олексія Хахльова. Неофіційно ж, як стверджують наші джерела, виключення цих депутатів з лав "Свободи" стало протистояння всередині Рівненської обласної організації між "старими" свободівцями, та новим бізнес-крилом партії на чолі з нардепом Олегом Осуховським.

Коментарі

Кожна партія б*ється за місце під сонцем. Коли будуть об*єднуватись і руйнувати ту систему, яка заганяє державу в кабалу? Не самі по собі виживати, а наглядно об*єднуватись. Чи для цього багато розуму потрібно?

На які, на які ішов по вулиці тай знайшов, такий в нього бізнес ідти та шукати, якщо тобі не везе значить ти не уважний, дивись пильніше під ноги, як дивляться всі "сильные" цього світу, потім через 30 чи 40 років хизуючись розхповідають як вони вкрали перший мільйон, ха-ха.

Правильно все зробили! Хахльов - продажний. На які гроші він готель такий забабахав, на свої чи на Ригівські? Пішли за нього - геть з опозиції. Підтримую на 1000%

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.