Талановиті діти із багатодітних родин Рівненщини поїдуть в "Артек"

Понад дві сотні дітей із багатодітних родин Рівненщини спробували себе у конкурсі талантів. Вишиванки, картини, співи й танці… Усе це можна було побачити й почути  під час обласного фіналу Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». Захід вже традиційний – відбувається десятий рік поспіль.

Тим часом переможців визначають у 8 номінаціях. Тож вже у червні 24 дитини з області, що виявилися кращими у своїх категоріях, поїдуть в «Артек» - саме там відбуватиметься фінал конкурсу, - повідомили з Рівненської ОДА.

Водночас на сьогодні Рівненська область – серед лідерів за кількістю багатодітних родин. Нині їх налічується більше 22 тисяч. У таких сім’ях виховують понад 85 тисяч дітей. Водночас на Рівненщині й надалі проводитимуть конкурси та інші заходи, спрямовані на їх всебічний розвиток, розповів заступник начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський. Адже 2013-ий оголошено роком дитячої творчості. Тож нові соціальні ініціативи Президента України спрямовані, зокрема, на підтримку обдарованих дітей.

Коментарі

Раджу журналістам бути присутніми при відїзді цих переможців і побачити чи всі дітки їдуть з багатодітних сімей, чи як завжди такі конкурси проводять для того, що б іще й своїх парочку - другу діточок на халяву оздоровити

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.