У директора Рівненської АЕС на проміжних виборах буде "атомний" конкурент

На обласній конференції партії "Українська платформа "СОБОР" для участі у проміжних виборах до облради висунули кандидатів по всіх п'яти округах.

Цікаво, що по округу в Кузнецовську від "СОБОРу" йтиме старший майстер по ремонту тепломеханічного обладнання Рівненської АЕС Петро Бенза. Відтак, на цих виборах він побореться за крісло депутата зі своїм начальником Павлом Павлишиним, якого висунула Партія регіонів

По Рівному партія "СОБОР" висунула безпартійного лікаря Романа Коваля, який ще зовсім нещодавно був членом Української народної партії і брав участь у виборах до Верховної ради у 2012 році саме під прапором УНП.

Роман Коваль

У Костополі на цих виборах від "СОБОРу" балотуватиметься безпартійний військовий Олександр Барабаш, котрий є заступником голови громадської ради при Рівненській ОДА.

По Гощанському округу політична сила висунула молодого підприємця Олександра Хрольця, котрий нині є очільником Рівненської міської організації партії "Українська платформа "СОБОР". Також відомо, що Хролець багато років займається культуризмом.

І насамкінець, по Демидівщині від "СОБОРу" балотуватиметься громадський діяч Роман Яворський,  відомий реалізацією ряду соціальних проектів, таких як фестиваль-конкурс молодих талантів "Ми - талановиті!", міжнародний просвітницький проект "Збережи життя!", екологічний фестиваль "Аквасфера", фестиваль електронної музики "Атмосфера", фестиваль-реквієм "Герої Гурб" та ін.

Роман Яворський

Коментарі

Як якійсь людині чи громаді потрібна реальна допомога то не можливо занайти ні патріотів ні націоналістів, як тільки вибори вони тут як тут, Коваля знаю як лікаря, чудовий, як політичного діяча, реальних дій не бачив і не чув, все теке собі з пустого в порожнє як напевно і більшість з них. Ви не подумайте, що я захищаю провладних кандидатів, ці пацани ще ті, це особлива тема, але зараз не проце. Просто хочеться людям що до рад вибирались реальні патріоти свого народу, а не пристосуванці різного роду

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.