У Рівненщину вклали 2,6 мільярда гривень

А це на 5,5 відсотка більше, ніж у 2011-у, - повідомили з прес-служби облдержадміністрації. Загальний же обсяг прямих іноземних вкладень становить 296,9 мільйона доларів США, що на 16,5 мільйона або майже на 6 відсотків більше, ніж роком раніше.

Минулоріч на Рівненщину надійшли інвестиції із 37 країн світу. При цьому, понад 80 відсотків від загальної суми іноземних капіталовкладень припадає на 5 країн. Зокрема, найактивнішими інвесторами були Німеччина (понад 90 мільйонів доларів США) і Велика Британія (більше 60 мільйонів доларів США), а також Кіпр, Нідерланди та  Італія – 37, 33 та 20 мільйонів доларів США відповідно.

Найбільш інвестиційно привабливими для іноземців є місцеві промислові підприємства – вони торік одержали понад 170 мільйонів американських доларів. Закордонні кошти дозволили активізувати економіку, модернізувати виробництво та підвищити конкурентоспроможність місцевої продукції. Він також запевнив, що на Рівненщині й надалі працюватимуть над покращенням бізнес-клімату та підвищенням інвестиційної привабливості регіону.

Ключові слова: 

Коментарі

Це все  чудово, стільки інвестицій, але хотілось би бачити реальний підйом економіки, збільшення робочих місць і т.д.. Бо зі звітністю в нас бачу все чудово. звітують що все в "них" збільшується і інвестиції, і податки, і саме головне що коштів ні на що невистачає, панове напевно потрібно менше КРАСТИ. Взяти  той же сміттєпереробний завод, Хомко коли ще хвастався, що скоро ми будемо сміття переробляти, а не накопичувати в землі, і де він?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.