У рівненському супермаркеті хулігана затримали двері

У місті Рівне близько шостої години ранку невідомий чоловік у нетверезому стані намагався вчинити бійку з охоронцем супермаркету, а тоді, при спробі втечі, розбив головою вхідні двері. Робітник торгового закладу натиснув на «тривожну кнопку» і невдовзі правопорушника затримали працівники Державної служби охорони.

Охоронець даного супермаркету розповідає: «Чоловік вочевидь був у нетверезому стані. Почав неадекватно поводитися біля каси, ще й говорив якоюсь такою цікавою мовою, з чого стало зрозуміло, що чоловік не місцевий. Коли відвідувачі почали робити йому зауваження, він на їх адресу висловлювався нецензурно. Тому я і підійшов до нього, щоб пояснити як потрібно поводитися в торговому залі.»

У відповідь на зауваження охоронця чоловік погрожував йому фізичною розправою, штовхався, провокував бійку. А коли помітив, що йому буде «непереливки», почав тікати. Але молодику не пощастило, тому що автоматичне відкриття дверей не встигло спрацювати і даний чоловік на бігу головою розбив склопакет вхідних дверей.

Правопорушника відразу затримав наряд групи затримання Державної служби охорони. Невгамовним покупцем виявився 26-річний житель села Верхні Визниці Закарпатської області.

На місце події була викликана слідча оперативна група Рівненського міського відділу міліції. Даного громадянина було передано їм для встановлення подробиць даної ранкової пригоди. Збитки, завдані супермаркету, встановлюються.

Вікторія Бондар УДСО при УМВС України в Рівненській області

Коментарі

Не привільний заголовок, "Двері супермаркету чуть не вбили втікача", так як вони спеціально відрегульовані на затримку, для таких випадків як відбувся. Другий раз і сам поспішаючи можеш їх винести на голові, вони відкриваються перед самим носом

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.