У Рівному біля органного залу вже кілька годин лежить мрець

У Рівному біля органного залу вже кілька годин лежить тіло.

Очевидці розповідають, що старший чоловік близько десятої ранку стоячи на зупинці просто впав і помер.

Нині біля тіла чатують родичі загиблого, а також слідчо-оперативна група, яка порушуючи закон забороняла журналістові фотографувати.

Деталі цієї справи шукайте згодом на порталі "ВСЕ".

Коментарі

Все нормально зробив Жора, тільки не доробив. Треба було б задати питання правоохоронцям, чому тіло людини пролежало кілька годин на зупинці? Спитати в медиків, чому так довго не приїжджала швидка, щоб забрати тіло? Саме правоохоронці і медики примножили горе людей, які були змушені дивитись як кілька годин посеред дороги лежить тіло дорогої їм людини і чекати поки відповідні служби зроблять свою роботу.

Жора Прохоров, ты бы лучше фоткал как мер трахает секретаршу, берет взятки, как менты отпускают преступников, как суди покупаются, а не горе других людей, вам давай только сенсацию, но вам на нее мозгов и смелости не хватит! Вы только способны всякую чушь нести в газетах, да мне лично пофигу кто где умер, и я бы не читал это в газете, прикинь написали про твою мать, которая умерла в магазине, и ты прочел это в газете, тебе приятно будет? Вот так же само и родным погибшего! Так что прекращай писать хрень а займись настоящим репортажем!

Гидко дивитись не на журналістів, а на тих мусорів які там стоять і нічого не допомагають людям, хтось там про закони, де вони в нашій країні і для кого?

а журналісти для кого стараються? для людей
ви можете що хоч писати і всіх у всьому звинувачувати, а от я колись проходила практику в газеті, журналісти справді для людей смтараються, і такі коментарі аж ніяк їм натхнення творити і йти проти системи не нададуть

Шкода будь-яку людину, яку спіткало горе.
а от закони у нас дибільні. Як би сталась біда із кимось з владників - точно б стільки часу їх тіло не лежало б на землі

так цеж журналісти їм начхати на горе інших людей,
їх хвилює лише "новина", думаю це всім давно відомо
журналісти інколи поводяться як бездушні люди, в такі моменти аж гидко на них дивитись,
але вони будуть вважати що це норма.

Сенсація? Ні. Суспільно важлива новина? Так. Аргументи? Кількість переглядів під матеріалом. Зважати чи ні на писк анонімного коментатора? Не зважати. Виконувати суспільно-важливий обовязок, інформувати громаду про все, що коїться в місті? Так. Чи спілкувався журналіст з тими, у кого горе (родичами), на місці події? Так. Хто повідав автору подробиці? Родичі, що на фото стоять біля померлого. Чи цікавить автора незрозумілий писк проміліцейського троля? Відповідь негативна. 

Всім добра!

В людей горе...а що тобі ,журналісте, там фотографувати...сенсація????????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.