У Рівному через не посипані дороги - кілометрові затори

У понеділок, 25 березня в Рівному заблокований проїзд головною вулицею міста. Зранку через обледеніле непоспане дорожне покриття на вулиці Соборній утворився кілька кілометровий транспортний корок. 

Першопричиною колапсу став непосипаний підйом на перехресті Соборної та Петра Дорошенка в районі "Пивзаводу". Тут забуксував тролейбус і як наслідок паралізував усе тролейбусне сполучення на маршрутах 1,2,7,8. Не врятували ситуацію в годину-пік і маршрутки, адже на обледенілому підйомі вони теж буксували. 

Хоча через певний час в епіцентр корку підїхала піскорозкидальна машина та ДАІ,  посипати дорогу довелось вручну - лопатою. А працівники ДАІ допомагали штовхати авто. За цією картиною спостерігали рівяни, які залишили маршрутки, йшли до роботи пішки та дякували міській владі за роботу. 

Коментарі

Суки, доки вони будуть знущатись з народу, особливо з водіїв, які змушені по роботі їздити по таких шляхах, долой злодюг!!!!!!!!!

Рівняни написали "DANKE" для міської влади на тролейбусі... :)

Якби приватники не заважали в таку погоду, а всі користувалися маршрутками чи тролейбусами, то було б набагато легше з заторами.
І комунальщики вкрай погано працюють

хм... сів на своїх два колеса, крутонув педалі і ... і ніякого обледеніння, ніякого затору, вчасно на робочому місці :)

Ха-ха розсмішив, тому що язгадав як дві неділі тому сусід так само сів на своїх два колеса, крутонув педалі і ......два тижні з синьою побитою ногою в ліжку :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.