У Рівному ліквідували станцію швидкої допомоги

Через реорганізацію у сфері охорони здоров'я у Рівному ліквідували станцію міської допомоги. Щоправда лише юридично. З 1 січня 2013 року від старої структури залишилась лише ліквідаційна комісія.

— Відповідно до реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства  охорони здоров'я в державі швидка допомога буде розділена на невідкладну та екстрену, — розповів на засіданні Рівненського міськвиконкому заступник головного лікаря комунального закладу "Центр екстреної медицини та медицини катастроф" Валерій Ковальчук. — Відповідно до цього будуть розділені повноваження.

Відповідно до цього станцію швидкої допомоги ліквідували, а нову структуру назвали  Центр екстреної медицини та медицини катастроф. Сюди й передали майно та транспорт станції.

— Ми передаємо до Державної служби України з надзвичайних ситуацій лише колишню станцію швидкої допомоги, в то й же час декілька менших пунктів швидкої допомоги залишаться у комунальній власності, — пояснив міський голова Рівного Володимир Хомко

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.