У Рівному масово розпродували деревину

Понад півтори сотні підприємців та представників деревообробних підприємств з усієї України взяли участь в аукціоні з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кварталу 2013 року, що відбувся у Рівному, - повідомила прес-служба Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісогосподарські підприємства Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства виставили на торги 91 тис. м куб. деревини. Під час аукціону було реалізовано 78,6 відсотка виставленої на продаж деревини — 71 555 м куб. Найбільшим попитом серед покупців користувалися пиловник та фанера дубові, які були реалізовані стовідсотково, пиловника соснового продали 89,4% .

Аукціони з продажу лісоматеріал необроблених Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства проводить щокварталу.

Коментарі

Так тримати, замість переробки та виготовлення готової продукції в межах облатсі з подальшою її реалізацією, ми розпродуєм необроблену сировину, значна чатина якої  в такому вигляді вивозиться за межі області.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.