У Рівному презентували епічну виставу "Тіні забутих предків"

Рівненському музично-драматичному театрі чергова масштабна прем’єра. Вслід за гоголівським "Ревізором" тут презентували презентували виставу за твором Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків".

Харківський режисер Ігор Борис для  поставники "Тіні забутих предків" задіяв увесь творчий склад театру. У другорядних ролях та масовці задіяні не тільки актори балету, а й музиканти та інші творчі працівники театру. Навіть головний балетмейстер Олексій Яриш грає одну з драматичних ролей. Постановка має навіть свій молодший склад. На сцену поруч із досвідченими акторами вийшли і зовсім маленькі дебютанти: Юлія Стрілецька, Дарія Ковтонюк, Єлизавета Климішина, Максим Остапюк, Юліан Петрів.

Також колектив театру з'їздив на Гуцульщину, де закупили костюми, трембіти та інші предмети побутового вжитку.

Власне й сама постановка чи не найбільше з усіх рівненських вистав насичена обрядами, піснями та танцями. Тут і сезонні обряди, весілля та похорони, вертеп. Співають у виставі навіть діти. Серед плюсів вистави – вдале музичне оформлення, костюми та декорації. Зокрема, чого лише варта імітація дощу.

 А загалом майже 2,5 годинний шедевр "Тіні забутих предків" найбільше припаде до смаку мистецтвознавцям та поціновувачам традицій. Адже іноді на фольклорі зроблений більший акцент, ніж на драматичній складовій вистави.

Фото Анатолія Мізерного 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.