У Рівному презентували фотовіршовані емоції жінок

У вівторок 19 березня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться  відкрили виставку клубу «Простір фото» «Жінка – це …».  Експозиція присвячена емоціям та переживання жінок, а усі світлини доповнені авторськими віршами.

За словами організатора фотовиставки, керівника фотоклубу "Час" Олександра Харвата, така весняна фотовиставка проводиться вже вдруге. Першою ластівкою стала фотовиставка "Жінки.Мрії" у 2012 році. Втім, цьогорічна експозиція стала значно ширшою.

— На світлина жінки — різного віку і соціального статусу, — зауважив Олександр Харват. — Ми демонструємо які вони у повсякденному житті, в роботі, на відпочинку. На своїх світлина фотографи намагались максимально глибоко розкрити усе розмаїття відчуттів представниць прекрасної статті. До речі саме на цій святковій фотовиставку вперше в ролі моделі дебютувала моя дружина Вікторія.

Усі світлини доповнені  поетичними враженнями рівненського журналіста Юрія Дюга. Спеціально для виставки був адаптований цілий цикл поезій автора.

—  Поезії написані для жінок. У віршованих рядках намагався передати переживання та емоції прекрасної половини людства, почуття та слова чоловікам для прекрасних жінок. Це саме зробили і фотографи фотоклубу "Простір фото". Тому відвідувачі виставки можуть оцінити досить вдале поєднання фото та віршів.

Фоторепортаж з відкриття виставки 

Учасниками виставки стали: Олександр Харват, Сергій Бондарук, Альона Зень, Тетяна Вакулюк, Віталій Філімонов, Сергій Щеглеватих, Олена Волосик, Олена Корнєєва, Жанна Каштан, Дмитро Тинник, Олег Сусяк. 

Також на відкритті виставки пролунало музичне вітання від співачки Рівненського МБК Іванни Місюк та  презентація пісні та відеокліпу Христини Панасюк «Бурштинове місто», спілкування з авторами.

 

Коментарі

Цікаво вийшло. Варто Дюгу видати окремо збірочку...для нащадків

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.