У Рівному суттєво подорожчає проїзд у транспорті

Влада знову планує залізти в кишені рівнян. Вже за місяць керівництво Рівного планує підвищити вартість проїзду в громадському транспорті. Квиток на  тролейбус може подорожчати до 1,5 гривні. 

Серед проектів рішень, які подані на розгляд наступного квітневого засідання Рівненського міськвиконкому і питання підвищення вартості проїзду у тролейбусах.

Нагадаємо, що нині за проїзд у цьому виді громадського транспорту жителі Рівного сплачують 1, 25 гривні. А з 1 квітня вартість проїзду у автобусах, які курсують за маршрутом "Ювілейне — Льонокомбінат" становитиме 2 гривні.

"Встановити граничний рівень рентабельності на послуги з перевезення пасажирів, що надаються КП "Рівнеелектроавтотранс" Рівненської міської ради  в розмірі 10%", - йдеться у проекті.

Виходячи із встановленого рівня рентабельності, міські чиновники пропонують встановити з 1 травня вартість проїзду одного пасажира на рівні 1,50 гривні.

При цьому вартість місячних проїзних квитків для проїзду у тролейбусі для підприємств, установ та організацій становитиме 180 гривень, а громадський для населення - 96 гривень.

 

Як відомо рівненські тролейбуси превозять найбільше предствників пільгових категорій населення. Одна цьогоріч відшкодування з державного бюджету на їх перевезення не передбачені. За словами міського голови Рівного Володимирах Хомка, на ці потреби в державній казні необхідно було б закласти 1 мільярд гривень. Однак в підсумку перевізники не отримають від уряду ні копійки.  Таким чином витати на перевезення пільговиків можна відшкодувати тільки за рахунок підвищення вартості проїзду

Чи доведеться рівнянам витрачати більше на проїзд у міському електротранспорті стане відомо вже наступного місяця.

А вже сьогодні, 20 березня члени міськвиконкому Луцька прийняли рішення підвищити вартість проїзду у тролейбусах з 1 квітня до 1 гривні 25 копійок. Досі він становив одну гривню.

Коментарі

Спочатку:
1) Загинея старшого (батька підприємця - власника маршруток) звільніть з посади директора Рівнеелектроавтотрансу;
2) поставте в рівні умови приватний і комунальний транспорт (якщо обмеження пільгових місць то і там і там, або хай перевозять усі без обмежень!);
3) Контролюйте приватників що б ті давали квитки при оплаті, на підставі чого потім ті подають розрахунок вартості проїзду, кількість перевезених зі стелі беруть?
4) Скасуйте маршрути мікроавтобусів які дублюють тролейбусні маршрути!
Почніть нарешті розвивати дешевий екологічний великогабаритний транспорт в місті і тоді піднімайте ціну, а не все заради своїх кишень!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.