У Рівному вчетверте обрали „Міс профтехосвітяночку”

22 березня в актовій залі ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну” управлінням освіти і науки облдержадміністрації та навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводився обласний конкурс „Міс профтехосвітяночка” серед учениць професійно-технічних навчальних закладів.

Як повідомили з управління освіти і науки Рівненської ОДА, на конкурс з'їхалися дівчата з усіх училищ області. Кожна з них уже є переможницею у своєму навчальному закладі.

Серед журі були: художній керівник мистецького об'єднання “Едельвейс” Людмила Супонькіна, в.о. директора Рівненської обласної державної філармонії Василь Ващук, режисер-постановник, хореограф Олександр Диханов, режисер та диктор обласного радіо Ярослав Гарбуз, режисер-постановник та хореограф конкурсу „Міс університет“ НУВГП Микола Смірнов.

Учасниці виявляли свої здібності й таланти у чотирьох конкурсних завданнях: “Візитна картка”, “Інтерв’ю”, “Мій талант” і “Дефіле у вечірній сукні”.

Володаркою титулу „Міс профтехосвітяночка” стала Марія Лінік з Рівненського професійного ліцею; титул „Перша Віце Міс” виборола Тетяна Парфенюк з ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну” (вона ж стала „Міс глядацьких симпатій”); титул „Друга Віце Міс” дістався Руслані Ковтун з Рівненського торгово-професійного ліцею.

Без подарунків і титулів від організаторів конкурсу не залишилася  жодна  учасниця.

Гарний настрій глядачам дарували кращі колективи художньої самодіяльності та окремі виконавці – переможці всеукраїнських, обласних конкурсів і фестивалів та зразкова учнівська модельна агенція “Стиль і мода” ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну”.

До речі, саме із перемоги в обласному конкурсі „Міс профтехосвітяночка” розпочала свою модельну кар'єру Софія Драганчук. А вже цього року дівчина отримала титул "Міс Рівненщини-2013".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.