У Рівному ветеран війни в Іраку порушує закон про вибори

Достроково записав себе в кандидати екс-військовий, ветеран війни в Іраку, перший заступник голови Громадської ради при УМВС Олександр Зайчук. В соціальній мережі «Вконтакте» ще 23 лютого з’явилася група «Олександр Зайчук – кандидат в депутати». Мабуть, ну дуже вже хочеться чоловікові зайняти своє перспективне місце в облраді.

Цю групу майбутній борець за депутатське крісло активно рекламував її і на власній сторінці. Водночас, на питання під прапором якої політичної сили Олександр боротиметься за уподобання електорату, він так і не відповів.

Досвідчений військовий явно виглядає політиком-початківцем, адже називаючи себе "кандидатом" до офіційної реєстраціїв ТВК він порушує виборче законодавство. Хоча, разом з тим, юридичної відповідальності тим же законом за такі дії не передбачається.

Олександр Зайчук під час служби в Іраку (фото взяте з "Фейсбук")

Ключові слова: 

Коментарі

Да некоторым его уже давно надо вставить. Может Александр и новичок в политических интригах, но он честный и порядочный человек.

Шановні!Я також коментував слово,,штик,,але ж у лапках.І смішно що людина яка хоче щось перекрутити вона не бачить лапки і по своєму формулює.Якщо розкрию лапки слово штик це-
вихований,сталевий,високоітелектуальний,доброзичливий,людина яка спрямовує та вживає нові ідеї у життя для життя других людей.Хочу доповнити що він молоде світило людей яке мало булоб підтримане людьми котрим він став опорою.Таких як він люблять поїдати,заздрити,чи просто обкидати грязю,тому і доповню що якщо ОЛЕКСАНДР буде іти цією дорогою надалі то ніяка писанина його необгадить і ЛЮДИ його підтримують з якої він був би партії..Хай благословить його бог на його ДОБРІ ДІЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Моя родина знає Зайчука і знає, що він не байдужий до проблем людей. Бажаю йому успіху.

Знаю Зайчука по армії...якщо він буде так само працювати в депутатському корпусі...рівняни отримають хорошого представника.

Він себе не оголошував кандидатом, а люди, громадсько активні рівняни, які його рекомендували до облради і які його підтримають. тому нема чого ображати дарма нашого кандидата

ну, Олександр має подякувати за безкоштовний піар журналісту, а щодо виборів то іронізувати можна довго та багато, та обрати когось прийдеться! Чому б і не людину, яка нюхала порох і знає що таке смерть і яка вартість життя!!!

"Обговорюємо питання та події, які цікавлять громадськість Рівного", це мені нагадує виборчий процес президенських перегонів, тільки там все було в масштабі країни. Чим воно закінчилось бачимо вже зараз, "покращення"вже настало тепер чекаєм на "добробут", вибраної людини. Таж сама ситуація і тут, розкажіть про свої проблеми і я буду їх вирішувати якщо ви мене виберете. Називається стара пісня про нове.

 

Пишуть про штик.. Штик куди?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.