У Рівному відкриють весняну віршовану фотовиставку

У вівторок, 19 березня, о 16:00  у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки клубу «Простір фото» «Жінка – це …». Захід проводять фотоклуб «Простір фото» та  Рівненський обласний краєзнавчий музей. 

Головні героїні світлин експозиції – жінки, у повсякденному житті, в роботі, на відпочинку. На своїх світлина фотографи намагались максимально глибоко розкрити усе розмаїття відчуттів жінок різного віку.

Усі світлини доповнені  поетичними враженнями рівненського журналіста Юрія Дюга.

У програмі музичне вітання від співачки Рівненського МБК Іванни Місюк та  презентація пісні та відеокліпу Христини Панасюк «Бурштинове місто», спілкування з авторами.

Учасниками виставки стали: Олександр Харват, Сергій Бондарук, Альона Зень, Тетяна Вакулюк, Віталій Філімонов, Сергій Щеглеватих, Олена Волосик, Олена Корнєєва, Жанна Каштан, Дмитро Тинник, Олег Сусяк. 

«Простір фото» - колектив різних людей зі своїм сформованим життєвим досвідом, поглядами. Але, тим не менш, у кожного багато спільного і це спільне - Її Величність Фотографія. Для кожного - це натхнення, миті радості, печалі, розчарувань, всі почуття життя ...

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.