У Рівному закінчились "халявні" телетюнери

Із 35 тисяч телетюнерів, на отримання яких до 1 липня минулого року пільговики подавали заявки, в область надійшло близько 26 тисяч, про це повідомило "Рівне вечірнє". У департаменті соціального захисту населення області сподіваються, що усі заявники їх отримають, однак гарантувати це вони не можуть.

— Протягом січня цього року мешканцям Рівненщини надійшло 485 тюнерів, даних за лютий ми поки не маємо, бо доставкою займається пошта, — каже заступник начальника департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації Олексій Шамак. — Сподіваємося, що їх таки отримають усі ті, хто подавав заявки. Якась кількість тюнерів, які людям мали надіслати, але на день отримання вони померли, буде перерозподілена. Однак про продовження цього проекту в 2013 році не йдеться. Тобто після 1 липня 2012-го заявки більше не приймають ні від тих, хто не встиг, ні від тих, хто, приміром, вийшов на пенсію після цієї дати.

Зараз на деяких телеканалах йде соціальна реклама про забезпечення державою пільговиків якісним цифровим телебаченням шляхом безкоштовного надання тюнерів. Через це до нас надходить багато скарг, але ми не приймаємо рішень у цьому питанні — вирішує Кабмін.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.