У Рівному жити в гуртожитку дорожче, ніж на квартирі

У Рівному собівартість проживання та оплати комунальних послуг мешканців гуртожитку значно дорожча, ніж у мешканців однокімнатних квартир, — зауважив заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук.

На засіданні Рівненського міськвиконкому, під час розгляду питання про встановлення тарифів на послуги з утримання окремих будинків та прибудинкових територій виникла суперечка між заступником  начальнико ЖКГ Рівного Володимиром Лапюком та опозиційними депутатами.

— Раніше ці гуртожитки чи будинки маневрового фонду перебували на балансі інших установ, зараз ми прийняли їх у власність міста. Відповідно для них маємо прийняти тарифи на оплату комунальних послуг, — пояснив міський голова Володимир Хомко. — Адже у місті в нас діють побудинкові тарифи.

Зрештою суперечку припинив заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук, який зауважив, що вартість проживання в гуртожитку зараз дорожча ніж в однокімнатній квартирі. Але такі реалії. А рішення затверджувати потрібно, адже без затверджених тарифів  мешканці гуртожитків не можуть отримувати пільги та субсидії.

У підсумку більшість членів з аргументами чиновників погодились. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.