В Острозі є свої "ямакасі"

Хто з батьків не хоче бути спокійним за свою дитину поза домом?  Хто хоч раз не переживав за її дозвілля, друзів, захоплення? Новий вид спорту - стріт воркаут (вулична гімнастика), потроху завойовує Острог. Що це за спорт і хто ним займається дізнався "ВСЕ". Нещодавно острозькі турнікмени зібрали на стадіоні „Острозької академії” своїх однодумців зі всієї області. Їх батьки  можуть бути впевнені – дозвілля це корисне, здорове і ефектне.

Олександр  Равський із ЗОШ№1  Острога стріт воркаутом займається майже  2 роки. Вперше дізнався про цей вид спорту з  інтернету. Захопився., починав із вичайних підтягувань  на турніку  і  поступово почав засвоювати все більше елементів елементів.

Віталій Бондарчук – теж учень першої школи. „ Дружить” з стріт воркаутом 1,5 роки і каже, що це і нові знайомства, і розвиток власних фізичних можливостей, і духовне зростання. Адже у цьому виді спорту без сили волі, витримки і наполегливості – аж ніяк! І справді, дивлячись на ті чудеса, які молодь творить на турніку, переконуєшся – це справді круто і ефектно!

– Цей вид спорту набуває все більшої популярності, – розповідає Олександр. – Сьогодні ми вперше зібралися на зустріч  Острозі, щоб показати хто що вміє, познайомитись ближче, навчится нових елементів  і  готуватись до змагань. Спілкуємось ми через інтернет, у кожному місті є своя група турнікменів і сьогодні на стадіоні  гості з  Рівного, Костополя, Оженина, Хорова.

Роман Корнійчук навчається у Острозькій ЗОШ №3, займається  цим видом спорту  із задоволенням: заняття на турніку чудова  альтернатива  шкідливим звичкам та негативним явищам в молодіжному середовищі.

Діма  Самолюк з Рівного навчається у ліцеї „Елітар”   і має стаж турнікмена 1,5 року. Своїми успіхами задоволений, але прагне досягти більшого, тому займається щодня по три години. Каже, що харчування при цьому великої ролі не грає, в їжі себе не обмежує – тренування спалюють багато калорій. З ним в Острог приїхав і  Влад Алейніков  з Рівного.

Хлопці розповідають, що вікових обмежень турнікмени не мають. В Острозі наймолодші турнікмени – п’ятикласники, а області є і 70-річні спортмени. На стадіоні того дня були Андрій Гулько – керівник    і Олег Швець, керівник клубу „ Здрав будь”. Олег каже, що для організму цей вид спорту краще, ніж моржування.

– Якщо людина з тих чи інших причин перестає бути „моржем”, у неї різко падає імунітет, – пояснює він. – Коли ж перериваються заняття стріт воркаутом, то фізична форма зберігається і набуті навики швидко відновлюються.

Найцікавіше було побачити серед турнікменів дівчат. Катя Дмитрієва з рівненського колегіуму „підсіла” на стріт воркаут, гуляючи на вулиці і побачивши що творять на турніку хлопці.

– Попробувала і я спочатку підтягнутись, бо раніше ніяким видом спорту не займалась, – згадує вона. — І це затягнуло! Почала в Рівному збирати тусовки. Там де ми – там і телебачення. Батьки задоволені моїм захопленням. Сьогодні відновлюю вміння після хвороби.

Учениці ЗОШ№1 Ольга Бондар і Люда Гуськова  демонструють свої вміння,  лежачи  на снігу. Кажуть цим завдячують вчителям  – Олександру Равському та Віталію Бондарчуку. А ще і заняттям волейболом, які теж стали хорошою фізичною основою.

- Займаємось 4 рази на тиждень: 2 рази в спортзалі і 2  на стадіоні.  Виконуємо спеціальні вправи – силові навантаження. Тренування спалює багато калорій, – діляться усміхнені дівчата. 

Юні спортсмени демонструють справжні віражі на турніках індивідуально та групами. Останнє аж дух захоплює: спортсмен в горизонтальному положенні тримає на собі ще двох! Це і  сила духу, яка карбується у виснажливих тренуваннях. Людина може все!

 

Коментарі

Молодці!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.