В Острозі робили забіги під дощем

Дощ, сніг, холод – не завада тим, хто веде здоровий спосіб життя і залучає до нього інших. Це креативно довели в Острозі цієї неділі учасники молодіжного просвітницького заходу „ Молодь за здоровий спосіб життя”. Його організувував острозький молодіжний клуб

 „Здрав будь” на чолі з  президентом Олегом Швецем. Він знаний на Острожчині за її межами як спеціаліст з адаптивної фізкультури, а простіше як людина, яка займається сироїдством, тренується босоніж на снігу і єднає біля себе таких же ентузіастів.

Розпочалася молодіжна тусовка з пробіжки групи спортсменів вулицями Острога – місцеві  мешканці  дивились на роздягнених бігунів з цікавістю і подивом.   Захід продовжився на міському стадіоні:  оздоровчі гімнастики на відкритому повітрі, козацькі забави проводились витривалими босоніж ( Олег Швець, Володимир Комарницький, Олександр Томашевський), інші займались  в спортивних костюмах. Усі вправи Олег Швець коментував, акцентуючи на задіяних групах м’язів і ефекті.  А ще він робив екскурси в історію:  розповідав як тренувались до походів козаки, демонструючи вправи- рубашки. Естафету ведучого він передавав усім охочим, серед яких була не лише молодь. Підприємець, депутат міської ради Борис Гловацький не один раз спонсорував спортивні заходи у  місті, сам брав у них участь,  і цього разу теж був в числі прихильників здорового способу життя.

А далі була найцікавіша частина заходу – виступ турнікменів,  острозьких „ямакасі”, про яких вже писав сайт „ Все”. Були тут і вправи на спір – хто більше разів підтягнеться, і групові акробатичні трюки,  і вправи на снігу. Чудесам вправності , гнучкості і витривалості можна було позаздрити. Помилуватись цим прийшли навіть керівники міста. Спортсменам не було холодно, а от спостерігачам чаю не вистачало: як нетренованому можна спокійно дивитись на лежачих на снігу в одних шортах?

Під час круглого столу, який завершував спортивну частину, учасники обмінялися думками і досвідом. Представник острозьких турнікменів Віталій Бондарчук розповів як залучають в групу новачків, керівник об’єднання ”Спортивна молодь Нетішина” Олександр Білоус поділився планами створення спортивного порталу, керівник туристичного гуртка ЗОШ№1 Острога Андрій Гулько презентував цікаві туристичні місця Рівненщини. Начальник наукового відділу національного природного парку «Дермансько-Острозький» Оксана Головко розповіла як можна здорово і з цікавістю відпочити у заповіднику, презентувала туристичні експедиції, які організовує парк.

Найцікавішою була розповідь Маші Заставської, юної жительки селе Розваж, представника центру „ Здоровенькі були”. Адже вона супроводжувалась слайдами про їхні турніри, сплави, змагання, а людям краще один раз побачити....

Оздоровчий і просвітницький захід завершився обговоренням найближчих спільних заходів, а також організацією програми виступу ентузіастів на Дні міста Острога 9 червня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.