Від снігу на Рівненщині постраждав іноземець та породілля

Внаслідок погіршення погодних умов на Рівненщині впродовж 29-30 березня заручниками снігових заметів стали більше сотні транспортних засобів та понад 500 людей, серед яких - діти та тяжкохворі.

Рятувальникам Рівненської області довелось витягувати зі снігу вантажівки, молоковози, легкові авто, автобуси, маршрутки та карети “швидкої”.

Водії та їхні пасажири застрягали у половині районів Рівненщини: Рівненському, Дубенському, Радивилівському, Млинівському, Демидівському, Острозькому, Костопільському та Гощанському районах.

У зв’язку з ускладненням проїзду на дорогах до місць призначень людей, у деяких випадках рятувальники залишали їх перечекати негоду у пунктах обігріву, які розташували у місцевих  школах та лікарнях.

У с. Межирічи Острозького району, рятувальники витягли з кювету молоковоз, який перекинувся на бік.

Поблизу с. Лішня Демидівського району, рятувальники витягнули зі снігового замету легковий автомобіль, в якому знаходилися водій та громадянин Данії. Чоловіків відправили до пункту обігріву, розміщеному в Демидівській ЦРЛ, аби там вони могли переночувати та поїсти.

Між селами Бочаниця та Дуліби Гощанського району, зі снігу відбуксирували автомобіль швидкої медичної допомоги, який слідував у с. Дуліби на виклик до породіллі.

Поблизу с. Пісники Млинівського району, витягнули зі снігу карету “швидкої” з тяжкохворим, яка їхала до Млинівської ЦРЛ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.