Як рівненська "Батьківщина" Денисюка в депутати "сватала"

З'їзд обласної організації партії "Батьківщина" провели не виходячи з "дому". Себто, Народного дому, де розташований головний офіс обласної організації партії.

Вирішувати долю висуванців на вибори до обласної ради випало здебільшого делегатам від районних організацій, хоч найбільш впливовими в політичній силі вважаються члени саме Рівненської міської організації. Вони хоч і без права голосу, але все ж навідались на конференцію. В кулуарах за ходом голосування пильно спостерігали депутат Рівнеради Олександр Нестерук, Юрій Запорожець, Віталій Першогуба, депутат обласної ради Олег Хомич.

Погостювати до  колег по опозиційному руху прийшло й чимало членів "Фронту змін" — голова обласного комітету партії Вадим Сидорчук, депутат облради Михайло Кирилов та член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк. Власне, останній хвилювався найбільше. І не дарма. Адже молодих політик сьогодні "сватався" в кандидати в депутати обласної ради від Гощанщини. А свахою для Романа Віталійовича виступив його друг, начальник на час виборів та народний депутат зараз Юрій Вознюк. Разом вони непогано попрацювали та задобрили плацдарм наперед. Роман Денисюк не тільки почав агітацію до офіційного старту компанії (зцилко тут), а й 19 березня офіційно вступив до лав "Батьківщини". Та і сам нардеп на представленні не скупився на слова похвали.

Делегати заслухали автобіографію Денисюка, у  якій найбільше пройнялись його неодруженим статусом, та проголосували за висунення кандидатом до обласної ради.

Стосовною кандидатів від інших округів дискусія була менш жвавою. У місті Кузнецовськ змагатиметься місцевий партієць  Микола Захарук, у Костопільському окрузі – помічник народного депутата Миколи Кучерука Андрій Лендел.

Коментарі

На майдані себто в "домі" революція іде
Хай Денисюк усі сказали за депа буде.....

Знову бігають як миші, то "Фронт змін" то в " Батьківщину" лиш би до кормушки дорватись, ох якже хочеться вас всіх розірвати на німецький хрест...

Фє, Вознюк в джині. Юрцю, це ж не депутатські методи. То жінок на білбордах вітав у спортивній футболці, то тут... Ох, і не доплаюють йому на роботі

...

Красоту нічим спортити неможливо :))
Тим паче одягом! Хоча..він і без одягу красивий :)

молодые парни хотят наверное на Ривненщине перемен,пускай пробуют,главное Регионалов не допустить до кормушки,а то нам ребята всем будет пипец!
Сёла вымирают на глазах,больницы твари Регионалы закрывают...
я не хочу жить ребята в такой стране,мне стыдно своим детям смотреть в глаза...и не спрашивайте почему..ответ простой.....безденежье....

Вибор нєвєлік, або я або Роман. Краще ж вже тоді Роман)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.