Як у Рівному латають дорожні ями у сніг (фотофакт)

21 березня на вулиці Макарова у Рівному латали дірки в асфальті. Це дійство відбувалося близько 15.00 поблизу поліклініки №3. Дощ? Сніг? Який? Калюжі? Де? Супертехнології закладання ямок ямищ щебенем прямо в калюжі були зафіксовані на фотокамеру мобільного телефона. 

 У когось ще є питання, чому наші дороги такої якості? 

"Це така технологія і автор не правий, висміюючи її, адже в цих справах він нічого не тямить", - скажуть собі відповідальні за латання доріг посадовці, обурюючий на цю публікацію. А от цікаво, коли оці "відповідальні" самі востаннє були з лопатою? Працівники шляхово-експлуатаційного управління (ШЕУ), які напевне отримують мізерну зарплату, змушені щораз в нелегких умовах працювати над латанням доріг, тому що їхні керівники, і керівники їх керівників, не в змозі зробити дорожнє полотно один раз і якісно.

Фото Ірини Данилюк

Мабуть, не просто так знаючі люди постійно говорять про відмивання бюджетних коштів шляхом постійного їх витрачання на ремонт доріг? І доки одні керують, другі тяжко працюють, а в третіх постійно клацають зуби від їзди по цих вибоїнах. Цікаво, на скільки часу вистачить цього латання?

Кажуть, дороги сходять разом зі снігом. Вчора ШЕУ засипало ями, а сьогодні їх знову замело хуртовиною. Завтра сніг зійде,а з ним і "надійна" унікальна вітчизняна технологія "щебінь+калюжа". І знову кошти платників податків підуть в киш на ремонт доріг. В той час, коли, за словами очільників міста, в бюджеті не вистачає коштів на ключові видатки...

Коментарі

Ха-Ха-Ха.Дуже смішно.Спробуйте самі в таку погоду самій покидати асфальт за 1500 грн. в місяць разом з вихідними.Добре говорити сидячи за компом.

Ладно керовніки сидять в теплі на золотих унітазах, а тим хлопцям хіба з себе самих не смішно?.. Хоча, може, курнули - і в дорогу!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.