Заммера Рівного проти боротьби з корупцією в садочках?

Депутат Рівненської обласної ради він же голова фракції партії "Фронт Змін" Михайло Кириллов на своїй сторінці у Фейсбуці поскаржився на колег по раді, які заважають йому впровадити «Електронну чергу до дитячих садочків області», покликану побороти корупцію в дитячих дошкільних закладах краю.

Серед противників цієї системи він назвав ректора Острозької академії Ігоря Пасічника заступника міського голови Рівного Галину Кульчинську, проректора НУВГП Світлану Левицьку, студенти якої "злили" в інтернет інформацію про хабарів у "воднику"

- Вже майже рік я намагаюсь винести на сесію обласної ради питання щодо створення «Електронної черги до дитячих садочків області». Спочатку був шалений спротив щодо внесення його в порядок денний. Завдяки підтримці моїх колег по комісіі (10 депутатів) мені вдалося направити його на погодження в управління освіти та включення в порядок денний наступного пленарного засідання. Сьогодні розпочалася зворотня процедура, тобто зняття даного питання з порядку денного, - обурюється Кириллов.  — Усі аргументи, щодо відхилення даного питання - це недостатнє публічне обговорення. Мiй єдиний аргумент щодо негайного впровадження данного рішення - це хабарництво «приховане» благодійнимо внеском, без якого дитину влаштувати в дитячий садочок сьогодні не можливо.

Нагадаємо, що на засіланні Рівненського міськвиконкому в березні також розглядалось питання про стовореня електронної черги в садочки міста. Тоді заперечень у чиновників не виникало. Тим часом на сайті все триває гаряча дискусія, щодо платних послуг у садочках Рівного

Отже друзі, мені потрібна ваша допомога у вигляді вашої думки щодо недостатнього обговорення та доцільності негайного впровадження данного рішення, - пише Михайло Кириллов.

Після публікації цього повідомлення не послідувало активного обговорення ні електронної черги до садочків, ні проекту рішення. Повідомлення лише "лайкнули" декілька друзів політика, більшість з яких його однопартійні. З усього видно, боротися за це рішення "фронтзмінівцю" доведеться без підтримки громадськості.

Коментарі

Шоновна Ірина, рівненська жіноча сотня збирається розслідувати кожен випадок корупції .Якщо хочете детальніше розповісти про свою проблему пишіть в приват http://vk.com/id200351472. Буду рада вам допомогти.

Це саме стосується і продвинутих шкіл, вступні внески це частина пройомного процесу. І ніхто з вище згаданих не підтримає, так так чи інакше вони мають з цього дивіденти, адже на 11000 грн. в рік сімю не прогодуєш і в Дубаї, тайланд не звозиш......а костюмчики. одні по 4-6тис. так і зуби на полку можна викинути....

Я - мама, яка стикнулась з цією проблемою. Тільки через те, що я працюю вчителькою,а мій чоловік - безробітний, мені дали можливість самій визначити розмір внеску.
Вирішення питання з корупцією в садочках потрібно починати з внесення ПРОЗОРОСТІ в дану сферу. Сьогодні ніхто не може проконтролювати як саме приймають дитинку в садочок. Це головна проблема, яка і породжує бажання брати бабло з батьків.

корупцію не поборить, але всетаки зведе її до мінімуму...

Можна подумать, це рішення поборить хабарництво. Звичайний піар Кірілова.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.