Рівнян чекають захоплюючі розваги в країні дитинства "ГРАЙ-КРАЙ"

Канікули у дітей у самому розпалі, а це означає що батькам варто подбати про цікаве дозвілля та розваги. Чудовим місцем відпочинку, де буде цікаво всім членам родини є парк розваг "ГРАЙ-КРАЙ", що знаходиться у районі Ювілейний. Посерд парку розташовується справжній рай для маленьких рівнян. Тут на вас чекають пневмо-батутні атракціони для дітей будь-якого віку, на будь-який смак та за гнучкими цінами.

 

Дитинство і справді найкраща пора. Можна досхочу кататися на гірках і стрибати на батуті. Це чудова альтернатива комп'ютерним іграм та соціальним мережам. Адже у парку "ГРАЙ КРАЙ" дуже багато цікавого для малечі - понад 10 постійно діючих атракціонів, які неодмінно сподобаються дітлахам.

"Фантастичні стрибки на резинках", так називається атракціон на якому без сумніву сподобається стрибати не лише дітям, а й дорослим. Вартість - 20 гривень за 5 хвилин.

Стрибати на батуті завжди весело, особливо разом із друзями. Вартість - 15 гривень за 10 хвилин.

Цікавим є і бейсбол, це сподобається діткам, які люблять спортивні змагання.

Улюбленим атракціоном є гірки і батути. Можна падати, стрибати і отримувати від цього задоволення.

У тирі можуть стріляти по мішенях не лише діти, а й дорослі.

І дорослі і діти можуть покататися на двоколісному транспорті зручними доріжками. Вартість 10 та 15 гривень за 10 хвилин.

Цікавим атракціоном є куля, яка плаває по воді. Якщо ваша дитини не боїться труднощів, тоді варто спробувати покататися у ній та відчути незабутні емоції. Вартість - 20 гривень за 5 хвилин.

Парк "ГРАЙ-КРАЙ" розташовується у рекреаційній зоні, де немає галасу автомобілів і де є відмінні умови для розваг. Крім того, на території парку діє дитяче кафе.

Вартість атракціонів від 15 до 25 гривень. Також діють і приємні знижки:

Іменники можуть отримати безкоштовний квиток на батут, при наявності відповідного документу, що саме у цей день у дитини день народження.

Для групи більше 20 дітей - за 30 хвилин катання вартує 15 гривень з однієї особи.

Для 5-6 дітей - вартість за 1 годину складатиме 60 гривень.

Детальна інформація за номерами телефону: (067) 920 53 16, (093) 224 50 68.

Графік роботи: у будні дні з 11:00 до 21:00, у вихідні дні з 10:00 до 21:00.

Адреса: район "Ювілейний"

на правах реклами.