Рівненський тенісний клуб "Софія Стар": активний відпочинок і дорослим, і дітям

Для людей, які обожнюють грати у теніс, дуже важливо, аби були створені хороші умови для занять. Просторі корти, душ, роздягальні, привітні тренери – все це необхідно для спортсменів, які займаються тенісом. Особлива спортивна атмосфера панує у тенісному клубі "Софія Стар". Саме тут на Вас чекають привітні тренери та відмінні умови для занять цим видом спорту. Крім того, для приїжджих гостей є можливість поселитися у готельно-ресторанному комплексі "Софія".

 

У "Софія Стар" існує 11 тенісних кортів, деякі з них закриті, що забезпечує можливість тренувань цілий рік. Саме завдяки цьому тут, на базі тенісного клубу, відбуваються змагання як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів.

Крім того, на території тенісного клубу є дитячий майданчик, де дітки можуть гратися і спілкуватися між собою, у той час, коли батьки грають у теніс.

"Софія Стар" – відпочинок для всієї родини, який принесе лише задоволення.

Відвідувачі закладу також можуть поплавати у відкритому басейні та насолодитися гарними краєвидами. Оскільки заклад знаходиться за містом, подалі від метушні, Ви може відпочити і душею, і тілом.

Сучасний тренажерний зал також завжди до Ваших послуг. Якщо Ви не уявляєте свого життя без спортивних тренувань, то "Софія Стар" – ідеальне місце для спортивного відпочинку разом із родиною.

Красиві альтанки, багато квітів та гарна природа неодмінно зроблять відпочинок на свіжому повітрі незабутнім. Тут, без сумніву, буде цікаво як дітям, так і дорослим.

Для багатьох людей теніс – це не просто хобі чи спорт. Це стиль життя. Дуже важливо, аби місце, яке Ви обрали для занять тенісом, надихало, захоплювало і було абсолютно комфортним. "Софія Стар" – це саме такий тенісний клуб. Відмінне обслуговування, ідеальні умови для занять спортом та атмосфера, яку неможливо передати словами. Тому відчуття, які дарують заняття тенісом, стануть незабутніми, а цей вид спорту улюбленим.

Безкоштовні послуги:
- басейн,
 - тренажерний зал,
 - виклик таксі, швидкої,
 - користування аптечкою, факсом, копіювальні послуги,
 - Wi-Fi
 - цілодобова служба прийому гостей,

Платні:
- Банний комплекс,
- Фото-відеозйомка,
- Ресторан
- Готель
- Кейтерінг,
- Дитячий майданчик,
- Тенісні корти,
- Масажист,
- Більярд.

Більше інформації - на сайті: http://sofiahotel.com.ua/

Детальна інформація за телефонами: (050) 519-58-62, (097) 263-13-22