У рівненській «Пекарні#1» з’явилася ексклюзивна кава

Рівненське кафе «Пекарня#1» стало улюбленим закладом відпочинку справжніх  поціновувачів смачної кави та неперевершеної випічки. Цього літа новинкою кафе став напій американського способу приготування – фільтер-кава. Вона має дуже ніжний оксамитовий смак, який неодмінно сподобається рівненським кавоманам.

 

Унікальність приготування фільтер-кави у тому, що вона не заварюється під пресом ( як зазвичай відбувається у апараті) а запарюється, таким чином зберігає корисні інгредієнти. Окрім того, для приготування цього особливого виду кави застосовують лише крупний помол та спеціальну обробку кавових зерен.

Напій американського способу приготування – 100% арабіка, її смак тонкий, проте насичений, саме тому вона не подразнює шлунок і зберігає найкорисніші компоненти. 

Можна із впевненістю сказати, що людина, яка хоча б один раз спробувала фільтер-каву, стає її прихильником. Тому в «Пекарні #1» можна придбати її додому і насолоджуватися  тонким смаком. Персонал закладу неодмінно поділиться секретом домашнього приготування.

Кафе «Пекарня #1» - атмосферний заклад. Завдяки затишному інтер’єру, привітному персоналу та відмінному сервісу сюди хочеться повертатися знову і знову, щоб сховатися від буденної метушні.

Ще однією родзинкою закладу є справжні французькі круасани, які випікають за технологією французького кухаря.

Без сумніву, саме у «Пекарні #1» найкращі круасани у місті. Про це свідчать позитивні відгуки рівнян про домашнюю випічку.

Завдяки спеціальній рецептурі та дбайливому ставленні персоналу до своєї роботи, у закладі лише свіжий та смачний хліб.  

Адреса: м. Рівне, вул. В.Чорновола, 60

Більше інформації у соціальних мережах: https://www.facebook.com/rivne.bakery1

https://vk.com/bakery1

Контактні номери телефонів: + 38 (067) 362-23-27 (0362) 40-03-04

на правах реклами