У Рівному модельне агентство "Панна" розкриє секрети, як стати справжньою панянкою

Жінка завжди прагне досконалості: хоче бути розумною, доглянутою, успішною, ловити на собі захоплюючі погляди чоловіків, мати щасливу сім’ю! Але погодьтесь, все це можливо тільки тоді, коли жінка є справжньою панянкою! Панянка в нашому розумінні - це жінка, яка володіє всіма названими якостями і отримує за це відповідні привілегії.

 

Багато хто вважає, що такими панянками народжуються, але наш колосальний досвід каже про інше. Є кроки, які потрібно робити, вчитись певним навичкам і стати на 100% справжньою панянкою!

Часто це поняття ототожнюють з успішною. Але це відокремлені поняття в тому сенсі, що успішною панянкою не можливо бути, якщо вона не володіє навиками справжньої панянки. В свою чергу, справжня панянка не обов’язково має бути успішною, маючи свій бізнес, будучи відомою. Це може бути щаслива домогосподарка або працівник у компанії, яка має особисте життя і в ньому є жінкою, якою захоплюються.

Отож виділимо десять основних кроків, щоб стати справжньою панянкою. Особливо зверніть увагу на шостий крок, він у чомусь складний, але дуже необхідний.

1) Панянка завжди працює над особистим розвитком.

Навіть якщо вона домогосподарка, вона обов’язково повинна займатись своїм інтелектуальним розвитком, щоб бути цікавою друзям та коханій людині, а дітям (якщо є) було чому у неї повчитись.

2) Панянка не спілкується з людьми в залежності від їхнього статусу в суспільстві. Вона ввічливо вітається та підтримує розмовуз усіма, чи то директор, чи офіціант, чи прибиральниця.

3) Панянка завжди має бути охайною, не залежно від того, вдома вона, на кухні, на роботі чи на вечірці. Не жувати жуйку та не використовувати нецензурну лексику.

4) Панянка має вміти гарно спілкуватись, не вихвалятись своїми досягненнями, при цьому більше слухати, менше говорити.

5) Панянка повинна мати королівську осанку, вміти ходити на підборах, правильно та гарно одягатись, бути в курсі сучасної моди. Хоч як гарно не була б одягнена жінка, але якщо вона сутула чи не правильно ходить на підборах, то це не має належного вигляду. І ніхто не помітить Вашу гарну фігуру, навіть якщо вона ідеальна. Гарно одягатись не означає сліпо слідувати моді, треба навчитись підкреслити переваги або приховати недоліки Вашої фігури. Також Ваша спідниця не повинна бути занадто коротка, а декольте дуже низьке, адже справжня панянка відрізняється вишукним смаком.

6) Панянка має мати доглянуту шкіру, волосся, стежити за своїм здоров’ям, а тому вести здоровий спосіб життя , правильно харчуватись, займатись спортом, йогою тощо.

7) Панянка має володіти мистецтвом макіяжу та етикетом. Макіяж має бути охайним та відповідади вбранню і ситуаціїї – вечірка, побачення, робота, сцена, фотосесія, пляж тощо… Знання етикету необхідні для правильної поведінки за столом у гостях, офіційних фуршетах, ресторані, вміння користуватись столовими приборами. Справжня панянка повинна їсти повільно і завжди залишати їжу у тарілці, тобто не доїдати до кінця. Якщо Ви повнолітня і обираєте спиртне, то це має бути сухе вино.

8) Панянка повинна мати високий рівень самоорганізації, у неї завжди багато справ, включаючи догляд за собою. І тільки правильно організований день, боротьба з лінню, режим, коли вчасно лягаєш спати, рано встаєш - дозволить все встигати без метушні.

9) Панянка має бути впевнена в собі.

10) Панянка має бути стриманою та життєрадісною.

Звичайно, Ви можете самостійно слідувати цим крокам і вчитись володіти навиками справжньої панянки. Але краще прищеплювати ці знання змалку і звернутись до професіоналів. Тоді це буде надійніше, і Ви точно отримаєте бажаний результат. Наприклад, в нашій школі більшості цих навичок навчають майбутніх моделей. Адже модель є прикладом для оточуючих, вона рекламує відомі бренди, спілкується з успішними людьми, часто буває на офіційних подіях вищого рівня, а тому неодмінно має володіти навичками справжньої панянки, тобто бути нею. Мені приємно, що виховуючи моделей, ми вчимо їх багатьом цим речам. І як результат, навіть якщо випускниця нашої школи не працює моделлю, вона неодмінно стає панянкою.

Як Вам здобувати ці навики – це Ваш вибір. Головне, пам’ятайте - щоб отримати результат, треба постійно працювати над собою. І ніколи не відмовляйтесь від своєї мрії. Керуєш собою - керуєш світом!

А тих, хто прагне стати справжньою панянкою, навчатися та дізнатися більше про школу моделей при модельному агентстві "ПАННА", пропонуємо завтати до нас. Набір проходить до 1 жовтня у нашому офісі за адресою:

ПМК Текстильник

вул. Гагаріна, 6., оф.18-а.

Детальна інформація за тел.: 098 831 88 38

Директор Модельного агентства міжнародного рівня 

«PANNA model management» Вікторія Дембіцька

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.