Маленьких рівнян запрошують поринути у таємничий світ східних танців

Східні танці – це стиль життя, який наповнений яскравими фарбами та витонченою музикою. Вони заворожують та надихають. Це танець жіночої душі, що розкриває індивідуальність. Коли ви почнете рухатися в ритмі цієї музики, то неодмінно поринете в культуру загадкового Сходу, який, в свою чергу, відкриє перед Вами зовсім інший світ. У рівненській студії танцю "ІМПРЕЗА" Ви можете навчитися цьому таємничому мистецтву і стати справжньою зіркою на сцені.

 

У чому користь занять цими танцями? В першу чергу, вони потрібні для жіночого здоров'я. Танець живота позитивно впливає на хребет та поставу. Адже завдяки плавним рухам фізичне навантаження рівномірно розподіляється по всьому тілу.

Східний танець розвиває і корегує фігуру жінки, підкреслюючи найбільш привабливі риси – стегна, талію, шию, руки. Танець живота включає в себе масаж внутрішніх органів, а також органів малого тазу. Це надзвичайно корисна процедура для здоров’я жінки і чудова профілактика багатьох захворювань. 

Не секрет, що для жінки дуже важливе її психічне здоров'я. Спокійний, врівноважений характер додає прекрасній половині людства енергії та сили, якими вона ділиться з навколишнім світом. Завдяки східним танцям Ви здобудете гармонію, спокій і релакс.

Хореограф танцювальної школи ІМПРЕЗА Анна-Марія Москалець працює не лише із дорослими, а й із дітками.

- Я займаюсь belly dance, тобто східним танцем, впродовж  десяти років, чотири з яких присвятила  заняттям з дітками. Я розпочала танцювати в ПДМі, а саме у клубі східного танцю "Орхідея". Моїм першим вчителем була Оксана Пінська, якій я дуже вдячна. Саме завдяки їй я ніколи не зупиняюся на досягнутому, постійно приймаю участь в майстер-класах, семінарах, здаю екзамени на судівство в УФСТ ( Українська федерація сучасного танцю), де мені вже присвоїли 3 категорії судді. Це моя маленька перемога.

 

Анна-Марія розповіла, що "Open dance studio", яка знаходиться по вулиці Кавказька 9 - ідеальне місце для занять.

- Наші учні-танцівниці постійно беруть участь у різних конкурсах та здобувають кубки та медалі. Серед яких чемпіонат України у Києві, "Захаріт" у  Рівному, Українська Олімпіада у Тернополі і багато інших. Дівчатка на заняттях зі східних танців не лише оздоровлюються, а й розвивають у собі впевнененість, віру в себе, жіночність. Східний танець корисний для дівчат будь-якого віку. Моє основне завдання полягає не лише у тому, щоб навчити танцювати, а й змусити повірити у себе.

Заняття східними танцями змінюють характер, зовнішність і навіть звички дівчинки. Вони позбавляються сутулості, негнучкості і багатьох комплексів, стаючи справжніми красунями. Після декількох років занять, дівчинка здобуває чудову поставу і граційні рухи.

Отож якщо Ви прагнете, щоб Ваша дитина самовдосконалювалася, вміла гарно танцювати і стала королевою сцени, тоді неодмінно подаруйте їй заняття у танцювальній студії "ІМПРЕЗА". Адже дітки постійно беруть участь у конкурсах та здобувають призові місця на різноманітних змаганнях.

 

Набір на навчання проводиться із 2, 5 років.

Запис за телефоном: 0961489366.

Більше інформації шукайте у соціальних мережах:http://vk.com/club57515157,

https://vk.com/id209088759.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.