"Розумна іграшка" допоможе рівненським батькам виховати відмінників

Якщо Ви прагнете, аби Ваші дітки були розумними та успішними у навчанні, варто подбати про їх розвиток з раннього віку. Допоможуть у цьому іграшки, з допомогою яких у дитини розвивається логічне мислення, пам'ять та увага. Гуртівня "Розумна іграшка" пропонує широкий асортимент корисних іграшок, які неодмінно сподобаються Вашій дитині.

 

Розумні іграшки — розумні діти. Саме завдяки їм малюки навчаються у цікавій формі, розвивають пам'ять та мислення.

У магазині можна знайти розвиваючі, а також м’які іграшки, канцтовари,  набори для творчості, настільні ігри, спортивні товари, іграшки з дерева, пазли, конструктори, книги, а ще велосипеди, самокати, ролики.

У гуртівні "Розумна іграшка" вся продукція сертифікована і абсолютно безпечна для дітей.

Щоб дитина полюбила навчатися у школі, варто підготувати її до цього з раннього дитинства. Займаючись разом з малюком складанним конструктору чи граючи у гру, Ви розвиваєте певні здібності та талант дитини.

Граючись із дитиною, Вам і самим буде цікаво. Це чудова можливість для дорослих відволіктися від повсякденних проблем і погратися неординарними іграшками.

Новинкою у гуртівні "Розумна іграшка" стали різноманітні аксесуари із українською національною символікою. Сьогодні українське - це модно і дуже важливо сьогодні виховувати справжніх патріотів. Такі патріотичні іграшки можуть стати гарним подарунком для дітей.

Отож, не зволікайте та подбайте про розвиток Ваших діток з допомогою ігор. "Розумна іграшка" стане улюбленим місцем Ваших дітей, адже Ви неодмінно тут знайдете чим зацікавити малюка.

До речі, у магазині діють гуртові ціни для роздрібних клієнтів. Отож, поспішайте придбати іграшки для Ваших діток!

Адреса: м. Рівне, вул. Біла, 53 (колишні аптечні склади).

Графік роботи: Пн.–Нд.: 08:00–20:00. Без перерви і вихідних.

більше інформації можна знайти на сайті: smarttoys.com.ua

на правах реклами