Відома хіромантка Жанна Табачук розповіла, що сьогодні хвилює рівнян

Доля кожного з нас складається із наслідків того, що ми зробили в житті, і рішень, які ми приймаємо щомиті. Проблема в тому, що часто ми стоїмо на роздоріжжі і не знаємо, яке рішення буде правильним і чи не призведе до негативу. Відома рівненська хіромантка Жанна Табачук впродовж багатьох років читає долю людини по долоні. Саме лінії на руці можуть розповісти про проблеми, які нас чекають в майбутньому. Журналіст сайту «ВСЕ» поцікавилася у Жанни Табачук з якими питаннями сьогодні звертаються жителі Рівненщини до неї. Можливо, це інтерв’ю стане підказкою для тих, хто також прагне отримати відповіді. Адже попереджений, значить озброєний.

 

- Жанно,з якими запитаннями найчастіше звертаються жителі нашої області? Що їх сьогодні хвилює?

- Найбільше людей цікавлять питання щодо роботи та достатку. Чоловіки запитують чи вдало в цей період відкривати власну справу. Друге – це звісно ж здоров’я. На жаль, часто бувають випадки, коли лікарі неправильно ставлять діагнози, що призводить до витрачання великих коштів на безрезультатне лікування. В такому випадку, лінії долі можуть вказати на першопричину захворювання. Отримавши цю інформацію людина знає, які обстеження варто проходити і який орган потребує найбільшої уваги. Також часто звертаються молоді дівчата, яких цікавить період створення сім’ї.

- Чи бувають випадки, коли Ви не можете допомогти людині і направляєте до іншого спеціаліста?

- Моя робота має інформативний характер. Я не лікую та не відпрацьовую порчу. Коли бачу, що людина потребує зняття порчі, я надаю контакти людей, що можуть вирішити цю проблему. Також, коли бачу, що сім’я потребує психологічної допомоги, можу порадити спеціаліста. Цим людям я довіряю і працюю з ними впродовж багатьох років. Я впевнена у їх кваліфікації. 

- Ви, напевне, є ще й хорошим психологом. Яких порад рівняни потребують?

- Це дуже індивідуально. Розкриття будь-якої важливої інформації - це дуже особисте. Після консультації я завжди запитую у людей, чи все вони дізналися, що їх цікавило. Дуже часто люди питають порад у квартирних питаннях: чи хороша енергетика квартири та чи вигідно вкладати кошти у житло, чи автомобіль у цей період. Крім того, сьогодні багато людей виїжджають за кордон, тому вони запитують, чи буде вдалою поїздка, чи не обманює їх роботодавець. Але я наголошую, що людина сама робить свій вибір і самостійно приймає рішення . Я ж лише надаю інформацію, яка може бути корисною. Я виконую роль провідника і не нав’язую свою думку.

- Чи працюєте Ви з дітьми?

- Діток до 5 років я не приймаю, тому що в них лише закладається характер. Їх часто приводять, коли вони мають важкі хвороби і лікарі не можуть правильно поставити діагноз. Я не лікар, але рука - це посібник про органи, за допомогою якого можна прочитати певні проблеми у роботі систем організму. Також батьків цікавить розвиток дітей та який напрямок варто обрати у їх навчанні. З такими дітками я працюю, але знову ж таки не нав’язую свою думку. Я підказую, як розвивати здібності дитини. Також старшокласники запитують, як визначитися із професією та який ВНЗ обрати. Багато випадків, коли батьки нав’язують дітям навчальний заклад і престижний напрямок, але діти психологічно не готові покинути домівку і їхати в інше місто. В такому випадку варто попередити батьків про певні труднощі, які чекають дітей.

- Чи можете сказати, що саме змінюється у житті людей після зустрічі з Вами?

- Я не прослідковую що змінюється. Людина сама приймає рішення. Я лише інформую про можливий розвиток подій. Я змушую людей думати та аналізувати свої дії. Дуже багато людей, які впродовж 20-ти років і користуються моїми консультаціями і це допомагає їм у житті.

- Ви напевне працюєте з багатьма людьми, чи впливає це на Ваше самопочуття?

- Я виходжу на роботу здоровою, адже постійно очищаю своє енергетичне поле. Надання інформації – це обмін енергією. В якійсь мірі я пропускаю через себе проблеми людей, переймаюся ними. Але завдяки правильним підходам я знімаю з себе негатив. Щодня витрачаю дуже багато енергії, але мене зцілює природа, медитації та віра в Бога.

- Кажуть, що якщо традиційні методи лікування не допомагають, варто шукати інші способи зцілення. Чи правда це?

- Так. Це правда. Особливо це стосується хворих на рак. Адже тут головне молитися і вірити у своє одужання. Нетрадиційна медицина не існує без духовності. Тому важливо таким людям розвивати духовність і тоді вона неодмінно стане ключем до одужання.

- Щоб Ви могли порадити рівнянам, які бояться звертатися до хіроманта?

- Якщо людина боїться, краще не йти на прийом. До будь-якої інформації про своє життя потрібно бути готовим і усвідомлювати, що ви можете почути не тільки позитив. Якщо людина не вірить у долю, вона не зможе повноцінно відкритися і отримати від неї підказку. Тому вибір залишається за Вами.

Прийом відбувається за адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 6, кв. 8. Детальну інформацію можна отримати за номером телефону: 067 948 96 69.

на правах реклами