Лазерний пейнтбол у Рівному: розвага для дітей та дорослих у стилі "Зоряних воєн"

Якщо вашим дітям подобаються «Зоряні війни» і різноманітні комп’ютерні ігри, у Рівному з’явилася унікальна можливість потрапити у «реальну гру». Сьогодні у еру планшетів, смартфонів та плазмових телевізорів наші діти забули про спілкування з однолітками та активні ігри, які розвивають характер. Чудовою альтернативою комп’ютерних змагань є Лазертаг. Це так званий лазерний пейнтбол. Лазерний бій, який відбувається у реальному часі та просторі, суть якого полягає в ураженні гравців безпечними «лазерними» пострілами з «бластера».

У космічному лабіринті розпочинається справжній бій між учасниками. Тут важливо використати всі свої знання та вміння, тактику та стратегію, щоб виграти. Дизайн лабіринту та відповідна музика створюють атмосферу справжньої комп’ютерної гри.

Кілька слів про правила. Попадання зараховується, коли промінь з «бластера» суперника потрапляє на сенсори, закріплені на амуніції гравця. Всі попадання фіксуються електронікою, яку неможливо обманути.

Лазертаг неодмінно сподобається як для маленьких діток, так і для дорослих. Для батьків -  це також чудова можливість відволіктися від буденних справ і розважитися. Тут можна влаштувати справжні сімейні змагання або ж лазерну битву із однолітками.

Крім того, тут можна святкувати корпоративи та дні народження діток. А ще тут постійно відбуватимуть тематичні, костюмовані ігри. Без сумніву Лазертаг стане справжньою пригодою та неодмінно запам’ятається Вашим дітям.

На території також працює кафе із цікавими пропозиціями. Тут неодмінно Вам запропонують коктейлі, смачну каву та соковиті сендвічі. А також є Wi-fi.

Ця гра має безліч переваг для розвитку дітей: покращення координації та орієнтування, розвиток тактичного та стратегічного мислення, вміння проявити себе у командній грі.

Рівнянка Ярослава Темірова розповідає, що її донька Даніела в захваті від цієї гри:

- Ми дізналися про Лазертаг у соціальних мережах. Спробували зіграти і доньці дуже сподобалося. Скоро у Даніели день народження і ми точно знаємо, де будемо його святкувати.

Олексій Ковальчук із племінницею Алісою також полюбляє лазерні бої:

- Для мене Лазертаг – спосіб відпочинку. Тому я часто приходжу сюди із племінницею Алісою, щоб погратися з нею. Мені подобається завжди привітний персонал та дизайн лабіринту у стилі «Зоряних війн».

Рівнянка Вікторія Джура також любить грати у Лазертаг зі своїм десятирічним сином Кірілом:

- Мій син дуже любить комп’ютерні ігри, але постійно сидіти за комп’ютером дуже шкідливо. Тому Лазертаг – це чудова альтернатива. Кірі тепер часто сюди приходить пограти зі своїми друзями у реальний «контр страйк» і тепер ігри он лайн йому менш цікаві.

Неодмінно завітайте у Лазертаг і подаруйте своїм дітям, друзям чи колегам справжню «Зоряну» пригоду!!!

Вартість та знижки:

Вартість – 30 гривень за 20 хвилин.

Іменинникам – вхід безкоштовний

Покажи свої гарні оцінки у щоденнику та отримай знижки:

12, 11 та 10 балів – знижка 10 гривень.

Для іменнника, який вирішив святкувати день народження у "Лазертаг" діє цікава акція - гостей розважатиме аніматор Дарт Вейдер, а також для всіх присутніх приготують святковий стіл. Вартість такої пропозиції 100 гривень з людини.

Також у соціальних мережах проводяться розіграші цінних призів: https://vk.com/lasertag_cosmodrive_rivne

Адреса: вул.. Короленка 2, ТЦ «РіоПлюс». Вхід в арку біля «Аміго»

Попередні замовлення за телефоном: 068 648 47 18.

на правах реклами