Поради рівнянам: що почитати холодним осіннім вечором?

Осінь знаходиться всередині нас. І кожен переживає її по-своєму. Осінь має свій настрій, свої відтінки чаю та кави. І, звісно ж, свої книжки. Теплі книжки. Саме вони дозволяють нам на якийсь час вирватися з суворих проблем сучасності і поринути у світ головних героїв з їх переживаннями, емоціями, почуттями і часом найнеймовірнішими подіями. Що ж почитати цієї осені? Рівняни пропонуємо Вам найкращі книги, які захоплюють і не відпускають до останньої сторінки.

 

Ігор Гойда, власник агентства нерухомості «ГІД-ріелті»:

Айн Ренд «Джерело»

Дуже сильна, мотиваційна книга! Вона легко читається і кожен зможе знайти в ній щось для себе. Ця книга надає читачеві можливість повернути своє життя в правильному напрямку. Захоплюючий сюжет та вдало продумані персонажі занурюють вас в інший світ, і відволікають від сірих осінніх буднів.

 

Марія Рудомська, менеджер з розвитку ТМ «Щедрик»:

Взагалі по життю, з книжками в мене досить особливі "стосунки". Те що читаю я намагаюсь поєднувати з емоціями і враженнями, які переживаю в той чи інший момент. Коли летіла до Індії, почала читати "Шантарам" Ґреґорі Девіда Робертса, а зацікавившись буддизмом, по поверненню, перечитала "Сіддхартху" Гессе. А коли приїхала на навчання у Париж, першим ділом прочитала «Праздник, который всегда с тобой» Хемінгуея. Я ходила вулицями і місцями, які описував автор, вивчала Париж ізсередини, дивилась на нього очима сучасників Хемінгуея, про яких він писав. Мабуть, саме ця книжка і змінила мене, адже живучи в Франції, я формувалася як особистість, якою є зараз. Ось так - я люблю відчувати те про що читаю і пропускати все через себе, в цьому для мене є істинне задоволення від книжок.

 

Вікторія Власюк, громадський активіст та менеджер з реклами КВУ «Ера»:

Мої життєві пріоритети змінила книга Елізабет Гілберт «Їсти, молитися, кохати». Ця книга надихає, дає зрозуміти, що ніколи не можна впадати у відчай. Захоплююча історія, чудово написана, ніби-то подорожуєш разом з героїнею, навіть частково відчуваєш себе самою героїнею. Головне пам'ятати, щоби не сталося, життя триває і, можливо, коли ти думаєш, що потрапив у безвихідь, це лише початок нової глави в твоєму житті...

 

Андрій Осташ, шоумен та ведучий:

Наразі я читаю надзвичайно атмосферну книгу Юрія Вінничука «Танго смерті». Це роман і про Львів, якого уже ніколи не буде, і про людей, яких винищила війна та криваві режими, і про слова чи книги, які зникають, і про мелодії, що завжди залишаються невловимими, і про емоції, які навряд чи можна колись відновити або відродити. Автор і герої знайшли свій спосіб повернення у минуле і відродження усього вище перерахованого. Неперевершено, трохи містично і дуже атмосферно, як раз для прохолодного осіннього вечора.

 

Анна Радько, комерційний директор сайту«ВСЕ», віце-президент з маркетингу НК «Верес»:

З художніх книг, прочитаних цієї осені, особливо вразила «Квіти для Елджернона». Книга нікого не залишить байдужим! Ще тридцять років тому книга вважалась фантастикою, сьогодні ж - це дуже чуттєва, легка, інтелектуальна історія. Після прочитання книги розумієш, що крайнощі рідко бувають кращими одна одної. 
Книга "Квіти для Елджернона" надихає бути уважнішою до оточуючих. Твір нестандартний за сюжетом та викладенням матеріалу, виділяється своєю небанальністю з-поміж інших романів. Книга буде незамінною під час подорожі.

 

Тетяна Маковська, власниця дизайн студії «Бюро інтер`єрного дизайну Маковські»:

Дорожні нотатки англійського журналіста про різні країни – це книга А.А. Гілла «На всі чотири сторони». Різні сторони світу, різні країни, різні народи та їхні звичаї. І про все це А. Гілл пише з неабиякою часткою гумору і цинізму. Але головне у нього це виходить так щиро і захоплююче, що не помічаєш як переміщаєшся з одного кінця світу на інший. Про що б не писав Гілл - про красу і кричущу бідність Африки, про Японію та її культуру, зйомку порнофільмів в США або про конкурс  Міс світу в Ісландії - читати його цікаво, пізнавально та часом кумедно.

 

Сергій Терентьєв, рівненський громадський діяч, пастор Євангельської церкви «Голгофа»:

Якщо ви хочете самовдосконалення, змінити щось у своєму житті, стати впевненим, цілеспрямованим, більш ефективним, вміти взаємодіяти з оточуючими, то вам обов'язково варто прочитати "Сім навичок високоефективних людей" Стівена Кові. Основна і принципова відмінність цієї книги від багатьох інших книг на тему розвитку особистості полягає в тому, що Стівен Кові не пропонує механізм маніпулювання іншими людьми, щоб на їх тлі стати лідером. Багато з написаних речей здаються такими очевидними, але чомусь реалізувати їх у своєму житті виявляється непросто. Книгу рекомендую всім до обов'язкового прочитання. На мій погляд, це - геніальна книга про розвиток особистості.

 

Ірена Слута, коуч,бізнес тренер з особистісного розвитку, власниця тренінгової компанії «Guru center»:

У багатьох осіння погода асоціюється з теплим пледом, чашкою ароматного чаю, приємним світлом… Саме тому варто до всього надихаючого антуражу, додати правильну книгу, яка сприятиме входженню у відповідний благосний стан. Рекомендую книгу Джона Кехо «Підсвідомість може все». Книга дуже проста, написана доступною мовою. При цьому підіймає багато тем, які нібито і відомі, і зрозумілі, але, між тим, не використовуються у повсякденному житті. Саме те, для періоду активного розвитку всередині та створення карти власної території. Теплих вам осінніх книг та позитивних думок!

 

Софія Воронцова, психолог, засновник та керівник Школи ділового розвитку «PEGASA»:

Просто необхідна для ознайомлення кожній жінці книга Клариси П. Естес «Та, що біжить з вовками». Цей твір стоїть між літературою і психологією, подібно до того, як самі міфи стоять на межі реальності та уяви, теперішнього і минулого. Дуже цікаво! Жіночі характери, прагнення і призначення в казках і переказах. Психолог бере який-небудь відомий міф (часом об'єднавши в одну казку відразу кілька подібних) і потім розкладає його по поличках. Варто звернути увагу на цю книжку, бо кожна жінка зможе знайти в ній щось для себе!

 

Валерій Гусак, засновник та ідеолог «Домової служби»:

Щоб краще зрозуміти звичайних українців варто прочитати книгу-альманах «Жлобологія». В цю книгу увійшли 33 есе сучасних українських культурних діячів, що представляють різні сфери громадського, культурного, навіть політичного життя і вбачають у «жлобстві» соціальну проблему. Це надзвичайно цікавий творчий експеримент. Це книжка з нервами, несподіваний подарунок для тих, хто шукає відвертих думок і нових емоцій. Вона допомагає віднайти і викорінити «жлобство» в собі. Нічого подібного українська інтелектуальна спільнота досі не створювала!

 

Олег Анатолійович Лагоднюк, кандидат технічних наук, доцент кафедри землеустрою, геодезії та геоінфоматики НУВГП:

Ідеальним варіантом для того щоб побороти осінню хандру є роман-фентезі Джона Толкієна «Хоббіт, або туди і назад». Дану книгу можна порекомендувати для читання як дорослій людині, так і дитині. У цій книзі ви знайдете масу вражень, оскільки тут є все, що може зацікавити. Це своєрідний світ пригод, який захоплює з перших рядків і до останніх. Особливий стиль письменника захоплює читача в цікавий чарівний світ і не дає можливості відірватися від книги. Цей твір допоможе відволіктися від сірих буднів  і поринути у фантастичний світ, де ви будете переживати кожен момент разом з героями роману.

 

Володимир Кравчук, рівненський гуморист та шоумен:

Незважаючи на те, що мій улюблений жанр фентезі, для підняття настрою я все ж таки пораджу твір Джерома К. Джерома «Троє в човні не рахуючи собаки». Абсолютно дивовижна книга з чудовим гумором та без вульгарності! Книга – життя. У цих ситуаціях комічних і "трагічних" ви без зусиль впізнаєте себе. Книга легко читається, вона захоплює, вона змушує посміхатися - сміятися-кивати головою на знак згоди. Вона - класика. Та справжня класика, яка навряд чи скоро стане нецікавою і нудною. Читайте обов'язково, якщо ви ще цього не зробили - смійтеся, веселіться від душі. Ця книга обов'язково підніме вам настрій.

 

Ще більше цікавих книг шукайте на сайті: http://bookva.net/

 

Коментарі

Интересная подборочка. У меня любимая книга, Шантарам. Грегори Робертс очень увлекательно пишет, трудно было поверить, что на реальных событиях. Вот читаю продолжение Шантарам- Тень горы. Еле нашла https://www.booklya.ua/book/shantaram-2-ten-gory-123049/

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.