"Курйози в ефірі" - історії від рівненських радіо та телеведучих

16 листопада кожен українець, який включив з ранку телевізор, який  зазирнув до поштової скриньки, який послухав новини по радіо в машині або маршрутці, нервово озирається, прагнучи розрізнити в поліфонічному багатоголоссі дзвінок свого мобільника, який  підняв телефонну трубку або скористався Інтернетом, — символічно відзначає День працівників, які щодня забезпечують можливість спілкування в повсякденному житті і створили простір для комунікацій в бізнесі.

З нагоди свята, Дня працівників радіо, телебачення та зв`зку, журналісти сайту "ВСЕ" поцікавилися у рівненських радіо та телеведучих про курйозні випадки, що траплялися у їхній практиці.

Алла Ліхачова, ведуча Радіо Трек:

У кожного радіоведучого, мабуть, курйозні моменти в ефірі повязані з невимкненим мікрофоном. Таке ставалося з кожним, було звичайно ж і у мене. А ще був просто незабутній випадок. Із серії "чорного гумору". У "Музичний таксофон" (вітальна програма на Радіо Трек) зателефонував чоловік аби привітати свою дружину з народженням дитини. В той час дуже популярною була пісня Миколи Носкова "Это здорово". Пісня подобалась замовнику, знову ж таки слова - це здорово, класно... На ній ми і зійшлися. І вже, коли ця пісня лунала в ефірі, я зрозуміла, що починається вона словами "В этом мире ты гость непрошенный". І сміх, і гріх. Дуже хотілося вибачитися перед цим чоловіком. Хоча, маю надію, що позитивні емоції від народження дитини затьмарили таку мою ненавмисну витівку і чоловік на мене не образився.

 

Тимур Тимченко, громадський діяч та ведучий на радіо «Трек»:

Місяці 4 назад ми запустили розважальне прямо ефірне Хелоу-шоу в прямому ефірі. Гостем в студії був учасник «Пекельної кухні» Іван Ломейко. Його завданням було розповісти і приготувати у блендері протеїнові коктейлі. Але блендер був занадто слабкий і замість запланованих 10 хвилин, коктейль збивався більше 20 хвилин. В студії було дуже голосно і блендер глушив всі мікрофони. Цей ефір був найдовший в  моєму житті, мені довелося щось розповідати, співати пісні!

 

Оксана Юрченко, DJ Радіо Трек:

Одного разу ввечері сказала: «Доброго ранку!» Загалом для радійників головними ляпами є, звичайно, обмовки в ефірі. З мого останнього?... Є у нас така рубрика «Гаї шумлять» - даємо підказки водіям від водіїв, де у нас в місті затори, ДТП чи стоять пости ДАІ. Виходжу я, значить, в ефір і кажу: «Увага, шумлі гаять!» Аж сама із себе засміялася, і це, до речі, найкращий вихід із ситуації. Із додзвонювачами узагалі окрема історія. З якими тільки питаннями до нас не телефонують: від «Яка зараз година?» до «Чого ви казали, що буде дощ? Його зараз не має, коли він буде?» А вже із привітальної програми можна книжку писати. Якось в останню секунду слухач каже: «Знаєте, передумав я, не хочу Мадонну, поставте…» і щось таке захмарне. Тоді вже політ фантазії: «То які побажання будуть ще вашій троюрідній тітці від двоюрідного шваґра? Може ви їй ще чогось не добажали, то кажіть?!» А сама в той час думаю аби знайти пісню цю. А взагалі, якщо щось, десь, колись і трапляється, то слухач у 99 і 9 % про це не здогадується, або впевнений, що так і має бути. Ми ж бо – найкраще радіо!

 

Сергій Шидловський, рівненський телеведучий:

Одного разу, ще в 1999 році в ресторані проводили конкурс «Клеопатра 2000», який транслювався в прямому ефірі. В той час більшість навіть і не уявляли, що таке прямий ефір. А один з гостей розповів, що дуже радий взяти участь в цьому святі, а його дружина по той бік ефіру випадково його побачила! В чоловіка були проблеми і він не міг зрозуміти звідки дружина дізналася, що він був на жіночому конкурсі краси.

 

 

Сайт "ВСЕ" вітає всіх працівників радіо, телебачення та зв`язку з професійним святом! Бажаємо творчої наснаги, успіхів у досягненні поставлених цілей, оригінальних ідей та добрих новин!

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.