Весільні сукні від рівненського дизайнера Анни Челишкіної: очікування і реальність

Кожна наречена прагне виглядати неперевершено у день свого весілля. Адже цю щасливу мить вона запам’ятає на все життя. Весільна сукня – це не просто вбрання. Вона символізує чистоту та світле майбутнє подружньої пари. Зазвичай дівчата обирають сукню у каталозі, проте на наречених вона має зовсім інший вигляд. Сайт «ВСЕ» провів дослідження та порівняв, як виглядають весільні сукні у каталозі та на справжніх наречених. Яким був весільний сезон 2015 та якою буде колекція весільних суконь-2016 читайте далі.

 

Емоції нареченої у день весілля складно передати словами, відчуття щастя додають дівчині особливого вигляду, а сукня ніби «оживає».

Як обрати весільну сукню?

Напередодні весілля дівчата зазвичай переглядають каталоги, аби визначитися із фасоном сукні та кольором. Проте все ж є ризик, що «вживу» вона виглядає зовсім по-іншому.

Наречена Катерина розповідає, що не довіряє картинкам та фото у інтернеті:

- Я обирала сукню впродовж двох місяців і стикнулася із проблемою, що на картинці весільне вбрання має дуже гарний вигляд, але так як я маю немодельну зовнішність та неідеальну фігуру, то приміряючи сукню мені не підходить її фасон.  Тому, я приходила у весільний салон і приміряла з десяток різнопланових суконь. Таким чином знайшла ту, яка мені пасує. Я б радила дівчатам не купувати сукню в інтернеті по красивій картинці, а скористатись допомогою професійного консультанта у салоні, або звернутись до дизайнера, що допоможе розробити індивідуальний образ.

А й справді, коли створюються весільні каталоги, то завдання моделей - продемонструвати фасон сукні, її особливості. Наречена ж проживає у ній найщасливіші моменти. Тому пропонуємо переглянути світлини наречених, які обрали сукні від Анни Челишкіної, як вони виглядають на дівчатах у день їх весілля.

Весільна сукня – це спогад на все життя. Сьогодні люди почали економити, проте не на весільній сукні і фото – це те, що передається з покоління в покоління. Жінки будуть розповідати дітям та внукам про цей особливий день і, звісно, вони хочуть виглядати неперевершено.

Які сукні обирали наречені у 2015 році?

Переглядаючи світлини наречених, можемо зробити висновок, що цьогоріч дівчата обирали весільні сукні позбавлені надмірного блиску, однак цікаві за своїм кроєм, поєднанням фактур та кольорових гам. Цьогоріч наречені обирали скромні весільні сукні, які підкреслюють природність.

Журналіст сайту "ВСЕ" звернулася за коментарем до рівненської дизайнерки Анни Челишкіної, щодо того, які сукні будуть актуальними у 2016 році:

- 2015 рік – сезон кольорових гам. Ми поєднували  різні відтінки тілесних та молочних кольорів. Тому у наступному сезоні ми продовжуємо цю тему. Не потрібно боятися сміливих кольорових рішень: відтінки рожевого, пудри, нюд, капучінові пастельні тони – усі вони в тренді нового сезону У нашій колекції 2016 року ми поєднали ці кольри з молочними відтінками мережива. Жіночність та пристрасть – це основний мотив наступної колекції.  Для наречених, які слідкують за останніми тенденціями моди ми пропонуємо моделі з глибокими Vподібними вирізами. Звичайно в колекції є сукні з закритими мереживом плечима, які за останні два роки завоювали  чисельну армію шанувальниць. Модним хітом 2016 року, що поєднує скромність та сексуальність, є акцент на спинці. Вона виглядає спокусливо під різноманітними візерунками мережив, оздоблена ґудзичками або вишивкою. З декору цьогоріч переважатиме вишивка перлами та кришталем, але домінантою буде складність самого крою та цікавий дизайнерський задум.

Цікаву нотку колекції додає поєднання ніжних мережив з чіткими геометричними лініями, а також використання техніки «акваріум», який створює об’єм за рахунок поєднання виразних візерунків поверх тонких гіпюрів . Ми пропонуємо показати нареченим принади своєї фігури та одягнути приталену або сукню Аподібного силуету, але варто сказати, що пишні сукні не відійшли в минуле, це класика. Тому у новій колекції такі моделі також присутні.

Вже у січні 2016 року нова колекція буде представлена у салоні «Анна Челишкіна»

 

Яка подальша доля весільних суконь?

Якщо зайти на будь-який сайт оголошень, можемо побачити безліч повідомлень про продаж весільних суконь. Проте не всі рівнянки готові продати сукню.

Іванна Попель шила сукню у Анни Челишкіної і розповіла, що не збирається продавати своє весільне вбрання:

-- Для мене дизайнер створила сукню-трансформер, що перетворювалась з короткої на розкішну зі шлейфом. Я не планую її продавати, адже, якщо зняти шлейф, то цю сукню можна одягнути ще на різні урочисті події.

Наталія Басюк також не хоче продавати весільне вбрання:

- Я дуже задоволена роботою дизайнера і ні в якому разі не продаватиму сукню. Вона для мене – найцінніший спогад на все життя. Вона шилася для мене і я не хочу її продавати ні в якому разі.

Сукня – безперечно один з головних весільних атрибутів і для нареченої – вибір весільного вбрання дуже важливий та відповідальний момент.

Більше інформації на сайті: http://annadress.com.ua, та у соціальних мережах: https://vk.com/annadress_rv

Адреса: Студія – вул. П. Могили, 28, офіс 36.
Салон - проспект Миру, 9.

Електронна скринька: chelyshkina@i.ua

Контактні номери телефону: (0362) 43-28-01 , (093) 574-42-82.

на правах реклами