Секрети щасливої жінки розкриває рівненський експерт з жіночого розвитку Софія Воронцова

Як стати щасливою? Кожній жінці хочеться відчувати, що вона живе повним життям, коли поруч є сім'я, коханий чоловік, є хороша робота і приємні захоплення. Всі разом вони дають те заповітне почуття щастя, без якого життя здається сірим і нудним. Напередодні Нового року жінки особливо стурбовані своїм станом та своїми бажаннями.

 

Щастя - це внутрішній стан, але часом він залежить від зовнішніх чинників. Як знайти шлях до себе і віднайти внутрішню гармонію розповідає психолог, засновник та керівник Школи ділового розвитку «PEGASA» - Софія Воронцова.

 

- Напередодні Нового року жінки більш схильні до змін (зміни іміджу, зміна роботи, зміни в особистому житті). Розкажіть чи варто йти на кардинальні зміни для того щоб змінити своє життя в Новому році?

- Я думаю що зміни просто необхідні кожній жінці, тому що зміни – це зона розвитку. Там де є зміни – там завжди є розвиток, тому що це рух. Ми не стоїмо на місці, людина виходить із зони комфорту, ставить собі цілі, достягає їх і вже ніколи не повернеться туди де була раніше. Це потрібно робити завжди, не тільки з Нового року. Ми навіть зараз розвиваємося, хоча можливо не помічаємо цього.

- Жінки, які ще не зустріли свою другу половинку загадують під ялинку бажання та мріють зустріти у Новому році своє кохання. Порадьте, що потрібно зробити для того, щоб насправді зустріти своє кохання?!

- В першу чергу необхідно любити себе. У нас зараз жінки зайняті чим завгодно, тільки не любов`ю до себе. Необхідно любити себе, приймати себе і займатись не тільки зовнішнім виглядом, а ще й обов`язково займатися своєю внутрішньою гармонією. Питати себе: що я зараз відчуваю? Менше думати, більше відчувати, як жінка.

Чи зустріне жінка свою половинку залежить від того якими на даний момент є її пріоритети та бажання. Дуже багато є соціальної надсадженості. Наприклад, вважають що жінка в 25-30 років вже повинна мати сім`ю, а можливо це взагалі не її бажання. А бажання здійснюються не ті, що від голови, а ті що від серця.

Якщо говорити про парні відносини, то притягуються ті люди, які переповнені. Збуваються бажання коли жінка переповнена енергією і їй хочеться  віддавати, а не брати.

- Щастя жінки багато в чому залежить від чоловіка,який знаходиться поруч з нею. Що повинен робити чоловік, щоб його жінка була щасливою?!

- Моя маленька порада чоловікам в тому, щоб вони більше давали своїм жінкам відчуття того,що вона є унікальною і єдиною для нього. Можливо варто відірватись від сьогодення і просто поїхати за місто і приділити їй увагу, дати їй це відчуття унікальності. Це запам’ятається на довго і дасть відносинам набагато більше, ніж будь-які банальні подарунки.

- Жінки схильні вірити в містику, особливо в такі ритуали, як ворожіння напередодні та під час новорічних свят. Чи впливає ворожіння на долю дівчат!?

Можливо, якщо ви вірите ( сміється). Це залежить від людини. Потрібно насолоджуватися життям, цінити кожну мить, тоді всі пророцтва відійдуть на другий план.

- Як правильно ставити перед собою цілі, щоб вдало їх реалізувати в Новому році!? Можливо є якісь конкретні методики чи правила яким потрібно слідувати?

- Коли Ви визначаєтеся з пріоритетами,тоді Ваші цілі чіткі і Ви можете по пунктам визначити «що я для цієї цілі зробила?». Я проводила тренінги по здійсненню бажань і  давала дівчатам ті техніки, які особисто мені дуже допомагали в здійсненні бажань. І насправді є значні результати  і в мене і в багатьох клієнтів, чому є багато підтверджень і подяк))

- Вже зовсім скоро новорічні свята. Щоб Ви побажали в Новому році нашим читачам?!

- Моє особисте побажання – бережіть себе, бережіть інших людей.  Слідкуйте більше за тим, що відбувається у вашому внутрішньому стані. Допоможіть собі і цим Ви вже допоможете світу. А взагалі, є спеціалісти, до яких завжди можна звернутись і отримати кваліфіковану поміч. Гасло моєі школи "Досягай більшого"!

 

Зв`язатися с Софією можна за номером: 067-108-31-98.

Або завітати в гості до офісу за адресою: вулиця Кавказька 9а, офіс 278. 

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.