Що читають успішні рівняни: Олег Хомич

На сайті "ВСЕ" триває проект "Що читають успішні рівняни", у якому ми запитуємо у рівнян, які книги вони читають, адже саме література формує нас, як особистостей. Героями наших публікацій є успішні бізнесмени, політики, керівники підприємств, творчі особистості, викладачі та інші.

 

 

 

 Олег Хомич - комерційний директор мережі  автозаправок "ОЛАС". За 23 роки    засновникам ТМ «ОЛАС» вдалося не просто  втримати свою компанію на плаву, а ще й  розширити та удосконалити якість послуг.

 

 

- Мені подобається, що ці книги - це гімнастика для душі. вони допомагають мені краще міркувати та приймати правильні рішення у житті, - говорить Олег Хомич.

«Код да Вінчі» Ден Браун

 Код да Вінчі» — містичний детектив американського письменника  Дена Брауна, виданий у 2003 році. Головний герой — професор  симвології Гарвардського університету Роберт Ленгдон. Разом з  парижанкою Софі Неве йому вдається розкрити вбивство та  відгадати загадку, яку століттями оберігало братство «Пріорат  Сіону». Роберт знаходить таємні матеріали, які вказують на  справжнє походження християнства та життя Ісуса Христа.

 Роман зчинив багато суперечок навколо релігійних тем, розкритих у  ньому. Скажімо, провокативна інформація про Чашу Христову та  роль Марії Магдалини в історії християнства призвела до того, що  багато християн назвали її «атакою протикатолицької церкви». Книзі  також закидали історичні та наукові неточності.

Роман «Код да Вінчі» — світовий бестселер, кількість проданих примірників станом на вересень 2009 становила 81 мільйон.Книга була перекладена 44 мовами світу. Письменник вдало поєднав детектив, трилер та елемент таємниці. У 2006 році за мотивами роману було знято однойменний фільм.

Стівен Кінг "Чотири сезони"

 Чотири сезони жаху. Чотири пори року, і кожне - страшний сон, який  став реальністю. Весна - і невинна людина засуджений до довічного  ув'язнення в тюремному пеклі, де немає надії, звідки немає виходу  ... Літо - і де - то в маленькому містечку повільно божеволіє тихий  відмінник, що став здібним учнем нацистського злочинця ... Осінь - і  четверо знемагають від нудьги підлітків бредуть крізь темний,  нескінченний ліс, щоб подивитися на труп ... Зима - і в дивному клубі  старий лікар розповідає, як на що здатна жінка, яка вирішила дати  життя своїй дитині ...

 

 

 

Майкл Портер "Конкурентна перевага. Як досягти високого результату і забезпечити його стійкість"

 Класична робота, присвячена аналізу конкурентоспроможності. Як  досягти конкурентної переваги в умовах сучасного ринку? На думку  автора, воно дістається компанії не випадково, а в результаті праці  та злагодженості у всіх можливих видах діяльності щодо створення  продукту.

 На прикладі конкретних компаній в книзі показано, яким чином слід  розробляти стратегії отримання основних конкурентних переваг:  мінімізації витрат і диференціації продукту, а також ефективно  застосовувати їх на практиці. Автор закликає керівників компаній  приділяти особливу увагу діяльності в суміжних галузях, доводячи,  що тільки таким чином можна утримувати переваги досить довго.

Книга адресована керівникам компаній, менеджерам-практикам, вченим-дослідникам, викладачам і студентам управлінських вузів і спеціальностей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що читають успішні рівняни: Марія Рудомська

Далі буде...

Коментарі

Цікаво невже він їх читав ? Маю сумнів!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.