Що читають успішні рівняни: Сергій Гемберг

На сайті "ВСЕ" триває проект "Що читають успішні рівняни", у якому ми запитуємо у рівнян, які книги вони читають, адже саме література формує нас, як особистостей. Героями наших публікацій є успішні бізнесмени, політики, керівники підприємств, творчі особистості, викладачі та інші.

 

 

 

 Сергій Гемберг - директор Центрального відділення ПАТ  "КРЕДІ АГРІКОЛЬ  БАНК" в м. Рівне, президент рівненського  джаз-клубу  «ДжЕм», співорганізатор джазового фестивалю  «Art Jazz  Cooperation»,керівник громадської організації,  “Unicordis”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- В основі мого читання, це ділова література. Так як зараз ми знаходимося в стані переходу економічних моделей більше приділяю увагу темі креативності та інноваційної економіки. Вивчаю цю тему та читаю багато матеріалу в Інтернеті. А щодо книжок то дуже сподобалися книжки та готовий їх рекомендувати «Економні інновації. Як створити більше з меншими ресурсами» Автори Н. Раджу та Д. Прабху. Також книжка Ф. Йоханссона "Ефект Медичі". Книга про креативність як про головний навик ХХІ сторіччя. Майбутнє лежить там, де перетинаються і перетікають один в одного різні концепції, дисципліни і культури. Також почав читати книгу мемуарів Нельсона Мандели «Довгий шлях до свободи», - розповів Сергій Гемберг.

«Економні інновації. Як створити більше з меншими ресурсами» Н. Раджу та Д. Прабху

 На думку авторів книги Наві Раджу і Джайдіпа Прабху, економні  інновації перетворюються зі стратегії бізнесу на новий образ  мислення. Обмеженість ресурсів сьогодні має сприйматися не як  жорстка умова, а як виклик для менеджменту. Компанії, що  прийняли цей виклик, пропонують своїм клієнтам максимум корисних  можливостей за мінімальною ціною. Детально аналізуючи бізнес-  кейси, автори доводять, що, використовуючи нові підходи, можна не  лише знизити витрати, але і розвинути потенціал компанії, отримати  прибуток, змінити корпоративну культуру. Вже сьогодні ринок  товарів, що випускаються за принципом економних інновацій,  оцінюється у трильйон доларів і зберігає величезниий потенціал  подальшого розвитку. Книга містить цінні приклади застосування  економних інновацій і пропонує алгоритм їх впровадження у будь-якій  компанії. Автори впевнені, що в недалекому майбутньому ці знання  стануть необхідною умовою проведення будь-якої бізнес-активності.

Ф. Йоханссона "Ефект Медичі"

 Дисциплінарна наука померла - стверджує автор книги "Ефект  Медичі". Майбутнє лежить там, де перетинаються і перетікають один  в одного різні концепції, дисципліни і культури. Щоб здійснювати  інноваційні відкриття, винахідники XXI століття повинні вийти за  рамки своєї звичної області і озирнутися на всі боки. Вони повинні  ризикувати і досягати своєї мети, незважаючи на невдачі. Про те, як  це зробити і розповідає "Ефект Медичі" - книга про креативність.  Теоретичні положення автор ілюструє безліччю яскравих прикладів,  які роблять книгу не тільки інформативною, а й захоплюючою. Книга  "Ефект Медичі" буде цікава всім, хто прагне якомога повніше  розкрити свій творчий початок і змінити навколишній світ.

 

 

Книга мемуарів Нельсона Мандели «Довгий шлях до свободи»

 Ця книга, за відгуками літературних критиків, є інструкцією, яку слід  прочитати кожній живій душі; серйозною розповіддю про життєвий  шлях і справу життя, чудовим розкриттям внутрішнього світу  чоловіка, який у своїй країні став поєднанням Вашингтона, Лінкольна  й Ганді в одній особі. До пантеону найвизначніших постатей сучасної  історії Мандела увійшов завдяки відданій боротьбі за свободу свого  народу. Саме їй великий політик присвятив довге повне випробувань  життя, вершиною якого стало президентство в демократичній, вільній  від апартеїду ПівденноАфриканській Республіці та Нобелівська  премія миру 1993 року, яку отримав разом з останнім білим  президентом ПАР Фредериком де Клерком «за роботу з мирного  повалення режиму апартеїду та закладання підвалин нової  демократичної Південної Африки».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що читають успішні рівняни: Марія Рудомська

Що читають успішні рівняни: Олег Хомич

Далі буде...

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.