Що читають успішні рівняни: Анна Радько

На сайті "ВСЕ" триває проект "Що читають успішні рівняни", у якому ми запитуємо у рівнян, які книги вони читають, адже саме література формує нас, як особистостей. Героями наших публікацій є успішні бізнесмени, політики, керівники підприємств, громадські діячі, творчі особистості, викладачі та інші.

 

 

 Анна Радько - віце-президент народного клубу "ВЕРЕС" та комерційний директор сайту чесних новин "ВСЕ". Голова правління Фундації Регіональних Ініціатив у 2008 -2009 роках, організатор вечірок серії "Smart party". 

 

 

 

 

 

 

 

- До книг  я ставлюсь по-особливому:  читаю багато, але завжди ретельно і критично обираю книгу. Якщо говорити про літературу по саморозвитку, то мені подобаються практичні книги. Як на мене, книга повинна бути такою, щоб хотілось читати з олівцем – підкреслювати влучні думки, ставити знаки оклику, опрацьовувати інформацію. При виборі таких книг зважаю на рекомендації.

Тоні Кребб "Безмежно зайнятий"

 - Наразі читаю книгу Тоні Кребба «Безумно Занят»

 Книгу ношу з собою у сумочці, читаю її при нагоді протягом  дня. Дуже легко написана, ілюстрована цікавими і,  часом, кумедними дослідженнями психологів і  нейробіологів.  В основі книги лежить думка - для того, щоб  більше встигати, не обов’язково більше робити. Ця книга -  свіжий, новий погляд на соціальні стереотипи і норми від бізнес-психолога.

Ерік Берн "Люди, які грають в ігри"

 - Не менш цікавою книгою по саморозвитку є "Люди которые  играют в игры"

 Вона написана складніше, важча для сприйняття. Але на  виході читач справді отримує корисну інформацію. Я для  себе знайшла у цій книзі відповіді на багато своїх запитань.

 

 

 

 

Д. Кіз "Квіти для Елджернона"

- Щодо художньої літератури, то вона повинна захоплювати  повністю і дарувати емоції. Зокрема восени мене захопила  книга «Квіти для Елджернона».

Чуттєва, хвилююча і нестандартна історія нікого не залишить байдужим. Можу рекомендувати книгу для тих, хто шукає від читання нових емоцій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мішель Уельбек "Покора"

- Також мені подобаються романи Уельбека. Нещодавно  прочитала його політичну сатиру  «Покора».

 За сюжетом Партія мусульман Франції після закінчення  другої каденції Франсуа Олланда перемагає в  президентських виборах. Далі іслам поширюється всією  Європою. Головний герой – університетський викладач,  перед яким стоїть вибір, чи приймати іслам.  Трошки  нуднувата у читанні книга, але в ній описані цікаві прогнози  стосовно майбутніх подій у світі.

 

 

 

"Джеремі Кларксон та світ довкола"

- Найближчим часом планую прочитати книгу "Джеремі Кларксон та світ довкола". Її написав скандальний журналіст.  Книга весела та саркастична. А ще вона про мандри, про світ та про дрібниці і недрібниці нашого життя.

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що читають успішні рівняни: Сергій Гемберг

Що читають успішні рівняни: Олег Хомич

Що читають успішні рівняни: Марія Рудомська

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.