Що читають успішні рівняни: Володимир Гребьонкін

 На сайті "ВСЕ" триває проект "Що читають успішні рівняни", у якому ми запитуємо у рівнян, які книги вони читають, адже саме література формує нас, як особистостей. Героями наших публікацій є успішні бізнесмени, політики, керівники підприємств, громадські діячі, творчі особистості, викладачі та інші.

 

 

 

 Володимир Гребьонкін, керівник Інформаційної служби НК "Верес"  (Рівне), радник голови Рівненської ОДА, громадський діяч. Читає  тренінги з нових медіа та просування в Інтернет. Працював  журналістом, редактором регіональних та всеукраїнських ЗМІ, PR-  менеджером у міжнародних й українських агенціях.
 
 
 
 
 
 

- Минулого року у мене майже не було часу для книг. Проте для однієї я мало того, що його знайшов, навіть більше - книгу я прочитав за чотири вечора.

Енді Вейр "Марсіанин"

- Переповідати сюжет без сенсу - одноіменний фільм прогримів  достатньо гучно. Але можу вас запевнити, що книга набагато  цікавіше - дуже важко було вночі покинути читання, настільки  захоплюючий сюжет, настільки правильно вона написана. До речі, у  фільм багато чого не увійшло - добре, що книгу я прочитав до  виходу кінофільма.

 

 

 

 

 

Також хочу порадити вам дві мотиваційно-корисно-практичні книги.

"18 хвилин. Як підвищити концентрацію, припинити відволікатися і зробити дійсно важливі справи", Пітер Брегман

- Ця книга буде корисна всім (а особливо, бізнесменам і керівникам) - автор на власному прикладі пояснює, що можливо наповнити своє життя, упорядкувати його, знайти час для всього й у результаті відчувати себе щасливим. Особисто я користуюся порадами Бремана.

 

 

 

 

 

 

 

"45 татуювань менеджера", Максим Батирєв

- Ця книга буде у нагоді керівникам різних рівнів - автор аналізує  конкретні випадки зі своєї практики й подає висновки, які  "татуюваннями" лягли на його кар'єру. Єдине, треба врахувати, що  автор має досвід у продажах, тож деякі поради стосуються цієї  сфери. Однак більшість порад все таки універсальні.  

 

 

 

 

"Атлант розправив плечі", Айн Ренд

 - Цього року я уже читаю "Атлант розправив плечі", Айн Ренд. Із цією  книгою у мене цікава історія. Уперше мені її надіслали на еmail певно  2,5 роки тому. Але тоді не був її час. Останні пару місяців вона  почала "летіти" мені в очі, в руки... у твітах, у книгарнях, у розмовах,  у вікіпедії. Настав її час - взяв читати; в очікуванні як потужно вона  мене збагатить знаннями - стільки відгуків, вражень, здобутків у  інших читачів.

 Посеред першого тому я розчаровуюсь - викладені думки я давно  вже прийняв, не раз обдумав, навіть застосовую. Думав покинути її,  але колеги вмовили. Читаю далі й сьогодні розумію, що книга  (принаймні перший том) для мене не про знання. Думок уже багато. 

 

 

"Шлях Virgin" Річард Бренсон 

 

 Іще у моїх планах прочитати цього року книгу Річарда Бренсона  "Шлях Virgin", яка подарована мені на день народження, лежить чекає  свого часу.

 

 

 

 

 

 

 

Книги, люди, думки, ідеї, події etc 'прилітають' нам у потрібний момент  життя. Просто пам'ятайте це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Що читають успішні рівняни: Сергій Гемберг

Що читають успішні рівняни: Олег Хомич

Що читають успішні рівняни: Марія Рудомська

Що читають успішні рівняни: Анна Радько

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.