Рівненські фотохудожники презентували унікальні світлини

У п'ятницю. 26 лютого, у фотоклубі "ЧАС" рівненські фотохудожники представили свої світлини.

На виставці представлені роботи 9 фотохудожників фотоклубу «ЧАС». Крім професійних фотографів свої світлини представляють ті, хто є успішними фахівцями в різних галузях життя Рівненщини, а фотографією займається за покликом душі.

 

 

Всі, представлені на виставці роботи, є високо професійними та об’єднані любов’ю учасників клубу до художньої фотографії.

В 2015 році світлини членів клубу неодноразово виборювали призові місця і були відзначені медалями різного ґатунку та дипломами міжнародних фотографічних асоціацій FIAP, ISF, UPI, а світлини  Сергія Бусленка  MFIAP, Олександра Ковшуна EFIAP/b та Петра Подольця  окрім почесних відзнак та дипломів отримали медалі міжнародної федерації фотомистецтва FIAP .

Фотохудожники майже ніколи не розлучаються із своїм фотоапаратом, тому що вдалий кадр - це часто неочікувано. Рівняни представили пейзажі неймовірної краси, а також жіночі фото у стилі ню та портрети. 

Глядачі не залишилися байдужими. адже кожна фотографія дарує емоції.

Олександр Ковшун. володар диплому міжнародної фотографічної асоціацій EFIAP/b розповів, як народжуються його фотографії:

- Де б я не був, фотоапарт завжди зі мною. Дуже люблю фотографувати людей, їх емоції. На моїх світлинах Ви можете побачити жінку, яка когось проводжає на вокзалі, ймовірно коханого, також баскетболісток НУВГП, які прагнуть перемогти на змаганнях. Ну і, звісно ж, пейзажі, які я фотографував під час подорожей, - розповідає Олександр.

Рівненський фотоклуб «Час» був заснований в 1984 році. Уже в перші роки він заявив про себе, як про серйозний творчий колектив, який активно бере участь в національних та міжнародних виставках. Роботи членів Клубу відзначені більш ніж 700 нагородами.

Виставка триватиме з 26 лютого по 26 березня в галереї Рівненської обласної спілки фотохудожників  (м.Рівне, вул. Соборна, 15).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.