Молода рівненська поетеса Олександра Григорчук представила першу збірку інтимної лірики

29 лютого у скай-барі «MANHATTAN»  молода рівненська поетеса Олександра Григорчук презентувала свою першу збірку віршів «Femme Watcher». Всі вони - про прекрасне почуття, яке щодня надихає та робить щасливим, про кохання. Олександра з дитинства пише вірші та грає на скрипці. Сьогодні вона учасниця легендарного оркестру «Brevis», також дівчина викладає в університеті.

 

 

Для авторки презентація першої книги – це завжди хвилювання. Всі емоції та почуття тепер описані у віршах на сторінках книги, які можуть прочитати друзі, рідні та знайомі.

На презентацію прийшли близькі поетеси, аби підтримати та послухати вірші з вуст автора.

Колектив оркестру BREVIS

Початок презентації змусив всіх присутніх затамувати подих. На сцені з чуттєвим акробатичним номером виступали артисти. 

- У цій збірці всі вірші - про кохання, про почуття, які я проживала у певний період. Дуже хочу, щоб люди, яким я присвячую свої вірші, прочитали її. Обрати поезію для збірки було доволі  важко, адже кожен мій вірш має для мене важливе значення, - розповідає Олександра.

Не менш цікавим є і оформлення збірки. Автором ілюстрацій є Антон Філик.

        

- Я вдячна Антону Філику за те, що він відчув мої вірші і зобразив у книзі саме те, що я хотіла передати. Наприклад, у збірці є вірш про Париж. Коли я його писала, то уявляла, ніби дивлюся у вікно, за яким Ейфелева вежа. Не повірите, але Антон саме так намалював малюнок, хоча я нічого йому не казала.

Автор ілюстрацій Антон Філик та директор видавництва "Волинські обереги" Віталій Власюк

На презентації Олександра читала свої вірші та розповідала, при яких обставинах їх писала. Крім того, кожен глядач мав можливість поставити особисті запитання поетесі, написавши їх на папері:

«Чи є чоловік у залі, якому ти присвятила більше, ніж один свій вірш?», «Ти зараз вільна?», «Що тебе надихає?», «Чи любиш ти копати картоплю?» та багато інших цікавих запитань задали присутні у залі. А автор найцікавішого питання отримав збірку віршів у подарунок.

Кожен вірш Олександри – це дотик до найпотаємніших спогадів, одкровення про інтимне. Ця книга сподобається і хлопцям, і дівчатам.

Олександра зачитала один з улюблених віршів:

Насправді, нам нема, що говорити,
У мене тільки ти і твої очі.
Я мушу правду дозами налити,
Щоб не накрила правда дні і ночі.

Хотіла б зняти фільм про тебе й осінь,
Де в ролі головній тебе відчую.
Я не наважилась зізнатись досі,
Що ти у снах моїх ночуєш.

Утомлена прийшла сюди до тебе,
Не маю сили навіть говорити.
Мій шлях – смугаста, біло-чорна зебра
Яка на черзі смуга? Хочу пити

Води чи чаю і не проганяй,
Та притулитись до плеча твого навіки.
Заслабла поглядом твоїм, пізнай,
Що тільки ти мої солодкі ліки.

У планах Олександри  - написати прозу. Тому чекаємо на нові книги і бажаємо успіху та творчого натхнення Олександрі Григорчук! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збірка рівненської поетеси Олександри Григорчук "Femme Watcher":поетичні спостереження музики жіночої душі

Ще кілька фото із презентації збірки віршів Олександри Григорчук:

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.